ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

Šios savaitės energijos mums padės atsiriboti nuo žeidžiančių įvykių, nuo priešininkų ar prieš mus nusiteikusių asmenų veiksmų. Išaugs koncentracija, bus nebe taip sunku sutelkti dėmesį ties kažkokiu pasirinktu objektu jį tyrinėjant, renkantis naujas veiklos koncepcijas, kuriant planus.

Psichologiškai nebebūsime taip lengvai pažeidžiami, kaip pastarąsias kelias savaites. Mūsų gyvenime ir aplinkoje atsiras daugiau laisvės, o daugelį sudėtingų ir varginančių dalykų dabar bus lengviau nuleisti juokais, neparodant kaip tai mums yra svarbu, neatskleidžiant silpnųjų savo pusių, nesiveliant į bereikalingus ginčus.

Šios savaitės energijos apie kiekvieną iš mūsų pradės kurti apsauginį energijų lauką,- prarasime mažiau energijos, tad turimą potencialą galėsime pasilikti sau ar nukreipti trokštama linkme. Ypač gerai ir stipriai veiks valančios Dvasinės praktikos, lengviau susiderinsime su aplinkos energijomis ir didelį darbą jos tiesiog „nuveiks už mus“.

Tai metas, kuomet naujai skleisis išsilaisvinimo idėjos, galime sulaukti drąsių pozityvių permainų susijusių su ankstesniais žmogaus suvaržymais, pokyčių žmogaus teisių ar laisvių sistemoje. Galimi autoritetų pasikeitimai, asmenys, kurie mums iki šiol atrodė ir buvo patikimais gyvenimo kelio vedliais, dabar gali atitolti. Savyje pajusime didesnį aiškumą, galbūt atrasime naujus autoritetus, kitus asmenis, kurie tiksliau atitinka mūsų poreikius, atspindės ir padės siekti naujai gimstančių vertybių ir tikslų.

Gali išaugti aktyvumas, kuris skatins spręsti užsigulėjusias, įsisenėjusias šeimos problemas. Tai kas mums nepatinka ar netenkina asmeniniuose santykiuose, kas skaudina ir yra nepriimtina, dabar vėl iškils visu savo didumu. Tokiose situacijose, ko gero, nebe išvengsime dilemos arba-arba. T.y. toliau atidėlioti neišspręstų reikalų nebeeis. Tad santykiai šeimose svarstyklių lėkštelės bus nusverti į vieną ar kitą pusę, sulauksime arba pagerėjimo, atleidimo ir susitaikymo, arba patirsime galutinį atotrūkį, kuomet taps aišku, kad niekas daugiau su žmogumi, kuris buvo ilgą laiką šalia, nebesieja.

Norintiems atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio ar nikotino bei kitų svaiginančių medžiagų, ši savaitė gali sąlygoti galutinį apsisprendimą. Bus lengviau priimti tokį sprendimą, rasti įvairios patariančios ir palaikančios šiuos pasirinkimus literatūros, imtis konkrečių veiksmų savo pasiryžimui įgyvendinti.

Visus ypač gerai ramins ir padės giliau atsipalaiduoti balta spalva.

 

aut. Eglė Gleščinskienė
https://kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

MISTINĖS PATIRTYS – SUŽINOK ATSAKYMUS

https://www.elesoul.lt/mistines-patirtys-ir-ju-reiksme/

 
 
Teirautis mokymai.elesoul@gmail.com