Ar galime apsieiti be tablečių?

 

Tabletės – patogi ir greita priemonė pasijutus blogai, sunegalavus, taip pat norint nuslopinti kūno siunčiamus pavojaus ar blogos savijautos signalus. Ar galime apsieiti be jų? Kokias alternatyvas turime ir koks gali būti gyvenimas be tablečių?

 

Ką dažniausiai darome pasijutę blogai?

Paprastai susirgę, peršalę, suskaudus galvai ar sunegalavę tikimės rasti stebuklingas tabletes, kurios padėtų pasijusti geriau, padėtų greičiau pasveikti ir atsikratyti varginančių ligos simptomų bei paties negalavimo. O jeigu stengtumėmės apsieiti be tablečių?

 

Ar įmanoma apsieiti be vaistų ir vėl jaustis gerai?

Pasirodo galima ir taip dažniausiai gyvena energines praktikas įvaldę žmonės.

Kam tos tabletės, jeigu galime padėti sau vėl pasijusti gerai energijų pagalba? Galime parodyti sunegalavusiam organui kaip dirbti, galime nusiųsti jam energijos, palaikyti, padėti įveikti blogos savijautos priežastis.

Ir tai ne gydymas, o darbas su energijomis. Jos pulsuoja visur aplink mus, pulsuoja mumyse, energijų dėka esame gyvi ir turime jėgų. Jei energijų judėjimas sutrinka, jei atsiranda įvairūs trukdžiai blokuojantys energijų perdavimą ir pasisavinimą – pradedame sirgti.

 

Labai efektyvus darbo su energijomis metodas – tai Kosmoenergetika. Įsisavinę reikiamas žinias ir gavę iniciacijas į energijas, mes galime padėti sau jaustis gerai, galime bet kada prireikus pasipildyti energijomis, valyti savo biolauką ir šalinti ten esančius energinius trukdžius ir pažeidimus, galime suteikti atjauninimo impulsą, aktyvuoti gebėjimus, pagreitinti sveikimą, laisvintis iš varginančių emocinių būsenų.

\"\"

 

Kosmoenergetika – keletas atsiliepimų:

Vytautas (nuomonė):

“Kosmoenergetika – tai įspūdingos galimybės. Įsitikinau tuo įsisavinęs keletą šio metodo kanalų. Manau, tai yra unikali proga kiekvienam, kurį domina subtilusis pasaulis ir jo dėsniai. Problemos, kurios vilkosi paskui mane metų metus ir atrodė neišsprendžiamos… dabar tapo įveikiamos. Pagaliau, kiekvienas iš mūsų nori būti laimingas… kosmoenergetika gali labai veiksmingai padėti kelyje į laimės būseną. Jau vien tai, kad pavyksta nesunkiai išsisukti nuo poliklinikos, daktarų ir tablečių, yra nerealus pasiekimas! :)”

 

Jūratė (nuomonė):

“Ačiū!!! Seminaras (pirmi trys kanalai Farun- Buda, Firast, Zevs) buvo labai įdomus, labai daug gavau informacijos. Iniciacijos – tai kažkas nepaprasta, mačiau daug spalvų, jos vis judėjo, keitėsi, ėjo kiaurai per mane. Per Zevs kanalo iniciaciją mačiau tokią intensyvią violetinę spalvą, kad net nežinau su kuo palyginti. Ir dar ši spalva mane lietė, ji priartėdavo prie pat kūno ir tada jautėsi toks “šaltis”- karštis lyg deginimas, lyg kažkokios keistos medžiagos prisilietimas. Pagalvojau kad gal aš jau visa užsidegiau :). Po šitos iniciacijos pasijutau kažkokia lengvesnė, galva švari. Dabar kalbėdama su žmogumi dažnai matau nuo jo sklindančią šviesą – tai atsirado kitą dieną po seminaro. Įdomu labai, bet čia supratau kiek aš dar daug nesuprantu, atsivėrė visai kita, nauja sritis, kurią iki šiol kažkaip apeidavau…

Manau šis seminaras labiausiai tinka tiems, kas nori gilesnio Dvasinio pažinimo, tikro prisilietimo prie tų aukštesnių energijų, ir tiems, kas nori išsigydyti ligas.”

 

Kviečiame daugiau sužinoti apie Kosmoenergetiką ir šio metodo mokymosi galimybes, prisijunkite į Kosmoenergetikos pradžiamokslį, online užsiėmimą, kuris vyks Spalio 29 d.

Kosmoenergetika – tai ne gydymas, ne sveikatinimas, o darbas su energijomis.

 

Sužinoti daugiau

\"\"

Pirkinių krepšelis