fbpx

Balandžio 10 – 16 d. energijų horoskopai

ENERGIJŲ HOROSKOPAI

 

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.  

Tai, ką darome nemėgdami  taps atgrasu, –  būsime stumiami, provokuojami imtis neatidėliotinų veiksmų…

 

Tai nebus itin gilių ir nuoširdžių jausmų metas. Emocijos turės tendenciją  skleistis,  tačiau daug kam bet koks susidūrimas su kito žmogaus jausmais dažniau atrodys žeidžiantis ar pavojingas. Bijodami suklysti, statysime atsainumo, šaltumo, bodėjimosi „sienas“, kurios padės mums apsisaugoti nuo viduje bręstančio ir dažnai skausmingo savęs suvokimo. Suvokimo visai kitame lygmenyje, kitoje terpėje. Santykiuos atsiras daugiau savanaudiškumo, įtarumo ir nesusikalbėjimo, tuo pačiu – ir daugiau nusivylimų bei akibrokštų.

\"\"

 

Ši savaitė stiprins poreikį būti gamtoje, – galime pajusti suprasti svarbius dalykus, susijusius su žeme, augmenija, ekologija.

Šį laiką galime prilyginti virsmui, kuomet esame įsijautrinę, įvairūs dirgikliai veikia stipriau, o užsitęsę procesai nerodo pabaigos žymių. Virsmas reikalauja prisitaikymo, kompromisų ir, be abejo, bando mūsų kantrybę. Kur link pakryps reikalai, galime tik spėlioti, nes aplinkybių įtaka ir mūsų pasirinkimai svyruoja, lyg pusiausvyros nerandančios svarstyklių lėkštelės. Patartina vengti pretenzijų kolegoms ir bendražygiams,- konfliktai ir konfrontacija dabar mažiausiai pageidautini. 

 

Šią savaitę energijos itin stipriai veiks gyvūnus. Tai sėkmingas ir palankus jiems metas, o kartu ir visiems tiems, kas myli, bendrauja ir augina keturkojus. Patartina dažniau stebėti gyvūnėlio elgesį, o poilsį rinktis kartu su jais. Jeigu iki tol atidėliojome, galima užsiimti reikiamu gyvūnų gydymu ar mokymu. Stebėkime savo sapnus; galbūt dažniau juose matysime gyvūnų ir archetipų, leidžiančių susieti savo gyvenimo tikrovę su svarbiais pasirinkimais ar įvykiais, sąsajas. Gyvūnai sapne gali perduoti reikiamą žinią, kažką pamokyti ar įspėti dėl gresiančių nemalonumų, pavojaus. Galime sapne save patirti kaip kažkokį gyvūną: jo savybės ir bruožai padės geriau suprasti savo pasirinkimus, elgesį tam tikrose situacijose, taip pat suprasti, kodėl kartais pralaimime ar negauname to, ko siekiame…

aut. Eglė Gleščinskienė
https://kosmoenergetika.lt/ 

Norite gauti energijų horoskopus pirmieji?
Module ID attribute is required! 

Mūsų profesionalai nuolat atnaujina Kosmoenergetikos Youtube kanalą

Prisijunkite, gaukite naujausius įrašus ir žinias

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę