fbpx

Balandžio 24 – 30 d. energijų horoskopai

ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.   

 

Mūsų aplinkoje augs atsinaujinimo ir permainų nuotaikos. Nenešantys dermės ir džiaugsmo ryšiai su aplinkiniais taps dar labiau įtempti, atsiras tinkama motyvacija ir noras keisti užsiėmimą, rinktis kitą veiklą, užsiimti tuo, ką buvome pradėję, bet vėliau apleidome. Pajusime poreikį ką nors keisti ir pertvarkyti savo namuose, įnešti pokyčių į veiklą. Lengva nebus, kartais desperatiškai ieškosime kitokių užimtumo ir pajamas generuojančių pragyvenimo šaltinių nei iki šiol. Jausime, kad tai, kas iki dabar buvo stabilu ir patikima, slysta mums iš po kojų, nežinomybė ir nestabilumas emociškai sekins.

\"\"

 

Šią savaitę būsime skatinami rinktis. Svarbaus sprendimo priėmimas ar priemonės užsibrėžtiems tikslams pasirinkimas, o gal tų tikslų atmetimas, gali tapti pačiu svarbiausiu šios savaitės uždaviniu. Sprendžiant ir renkantis logika bus tik antraeilė priemonė, kuri turės ne svarbiausią, o tik patariamąjį balsą. Girdėsime vidinį balsą arba nuojautą, kuris nerims jeigu elgsimės netinkamai.

Būsime jautresni, tačiau sėkmingesni, jei išdrįsime klausyti savo širdies ir veikti, neįtakojami kitų žmonių patarimų. Kitų asmenų pasirinkimai mums gali atrodyti keisti, nesuprantami, nelogiški. 

 

Savaitė įdomi. Gali atrodyti, kad už mus kas nors priima sprendimus, nukreipia tam tikra kryptimi ar valdo, – išties taip jausis stabdančios aplinkoje tvyrančios energijos. Tai reikalingas laikas susivokimui, prisitaikymui prie naujų besikeičiančių sąlygų ir situacijos, tad nespauskime savęs, pabūkime ramybėje, laukime, jeigu jaučiame, kad sumanymams ar svarbiems žingsniams, dar neatėjo laikas.

aut. Eglė Gleščinskienė
www.kosmoenergetika.lt 

Prenumeruok MŪSŲ YouTube kanalą

\"\"

 

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę