ENERGIJŲ HOROSKOPAI

 

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.  

Tai bus gilesnio suvokimo, susitarimo su savimi ir neatidėliotinų permainų metas. Didžioji dalis intensyvių, provokuojančių kažką keisti ar imtis iniciatyvos energijų, skleisis per moteris. Jos bus pastabesnės, jautresnės ir intuityvesnės,- nebegalės ir nenorės slėpti nepasitenkinimo dalykais, kurie netinka, kurie apsunkina santykius, sukelia kliūtis veikloje ar bet kurioje kitoje srityje.

 

Tikėtini ginčai ir jų metu nutylėtų nuoskaudų išsakymas įtampą ir negerus jausmus keliantiems asmenims. Jeigu jaučiame panašias nuotaikas, pasistenkite daugiau laiko pabūti vienumoje, didinkite fizines apkrovas kūnui, raskite sau daugiau prasmingos veiklos, vietoje to, kad nertumėte į barnius ir konfliktus su aplinkiniais. Harmoniją skatinančios energijos padės lengviau susidoroti su tokio savo atvirumo pasekmėmis.

Ši savaitė tinkama ilgalaikių planų kūrimui, iškeltų tikslų strategijos  formavimui. 

Jausime viduje bręstančią jėgą, tačiau dar ne iki galo suvoktą, – pravartu bus pasigilinti į save, pasverti ketinimus, gal būt peržiūrėti prioritetus. Skubotumas, per didelė iniciatyva ir pastangos greitai gauti norimus rezultatus šią savaitę dažnai bus kliuvinys, trukdantis stumtis pirmyn. Teks priimti kompromisus, taikstytis prie aplinkybių, palaukti tinkamo laiko sumanymų įsibėgėjimui iki sau įprasto veiklos tempo.

 

Šią savaitę didesnį krūvį patirs kiekvieno iš mūsų endokrininė sistema, taip pat greičiau ir lengviau plis bet kokie virusiniai ar bakteriniai užkratai, dažniau organizmo atsakas į stresą, teršalus, netinkančią aplinką bus įvairios alergijos, išaugęs odos jautrumas buityje naudojamoms medžiagoms ir kosmetikai. Įprastai žmogaus organizme gyvenančios bakterijos ir mikroorganizmai gali „padidinti savo gretas“ ir tai bus atsakas į pasikeitusias aplinkos energijas. Tiesiogiai tai gali pasireikšti bėrimais, virškinimo pokyčiais, raumenų skausmais, pasikeitusiu šalinimo sistemos darbu.

Raminančiai veiks balta spalva, ji padės harmonizuoti emocijas, nusiraminti, atsitokėti nuo akimirkos jausmų. Ši spalva ir bet kokie šios spalvos daiktai mūsų aplinkoje lengviau sulaikys mus nuo skubotų veiksmų, neteisingų pasirinkimų, padės sustoti patyrus nemalonias emocijas ar stresą, nebetęsti neteisingų pasirinkimų grandinės. 

aut. Eglė Gleščinskienė
https://kosmoenergetika.lt/ 

Norite gauti energijų horoskopus pirmieji?


DĖMESIO! – NUOTOLINIAI TARO MAGIJOS KURSAI – ĮVALDYK MAGIŠKĄ GALIĄ!

Tiems, kas renkasi Dvasinį kelią, norintiems įgauti galią keisti situacijas. Teirautis kosmoenergetika@gmail.com