fbpx

Birželio 12-18 d. energijų horoskopai

ENERGIJŲ HOROSKOPAI

 

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.  

Prasideda itin klaidinančių energijų tarpsnis. Daugeliui susilpnės savisaugos instinktas, narpliodami savo jausmus ir prisirišimus,  nueisime daug toliau nei iki šiol. Savo ieškojimais sužinosime, įžvelgsime ir suprasime iki šiol nepastebėtus dalykus apie mus supančius žmones, artimuosius ar partnerį, – nauji atradimai skatins mus kalbėti, išsakyti savo pastebėjimus, nuomonę ir tai iššauks pokyčius, kurių nebegalėsime apgręžti atgal.

\"\"

Tai bus ir gana keistas laikas – sunkiai arba ne iki galo kontroliuosime savo pasirinkimus ir veiksmus. Gali atsirasti nuojauta, kad kažkas veikia per mus, kažkas įtakoja mūsų sprendimus, kažkas, paskutinę minutę, įkiša pagalį į ratus, kurie jau taip gražiai ir lygiai riedėjo. Tai – mūsų praeitis ir su ja susijusios programos.

 

Kartais jausimės stiprūs ir imsimės iniciatyvų, tačiau neužilgo susidomėjimas gali prapulti, imsime abejoti savo pasirinkimais, nebebūsime tokie tikri dėl to, ką darome, ką renkamės ir kur link judame. Vis dėlto, klausydami savo širdies lengviau išvengsime klystkelių, o jeigu esame vieniši – gali būti, jog visai netikėtoje situacijoje atsirasime šalia žmogaus, su kuriuo ims megztis norimi santykiai.

 

Nakties, tamsiuoju paros metu pasąmonė ims viršų, tad būsime labiau pažeidžiami, nebe atsparūs kitų žmonių mums siunčiamiems impulsams, lygiai taip pat ir patys savo mintimis ir troškimais veiksime kitus.

 

Ši savaitė gali sąlygoti didesnę nervinę įtampą, nerimą ir fobijas. Galimi dažnesni ir labiau varginantys galvos skausmai, lengviau pažeidžiama bus reprodukcijos sistema.

Labai tiks ametisto papuošalai – ametistas simbolizuos dvasingumą, tyrumą ir padės mums išlikti tokiose aukštose vibracijose, kurios padės įveikti nederamus savo troškimus ir suvaldyti instinktus.

 

aut. Eglė Gleščinskienė – Elė Soul
https://kosmoenergetika.lt/

ANGELŲ KURSAI – DARBO SU SAVO ŠVIESOS KŪNU UŽSIĖMIMAI

Online 8-rių užsiėmimų renginys su Meditacijos ir energinio poveikio specialiste, gydove ir rašytoja Ele Soul

\"\"
 
 
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę