fbpx

Birželio 19-25 d. energijų horoskopai

ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.   

 

Perkodavimo laikas. Metas, kai keisis požiūris, tikslai ir norai.

Aplinkos energijos skatins perkodavimo programas, kurios skleisis paliesdamos ne vien silpnuosius, abejojančius ar sergančius, tačiau ir visiškai sveikus, gyvybiškai stiprius asmenis. Kiekvieno mūsų požiūris į aplinką bei Visatą sąlygos galimybes pozityviam perkodavimui. Pozityvus požiūris į gyvenimą, džiaugsmas dėl galimybės gyventi, bendrauti, būti su žmonėmis, būti žmogumi ir kurti – gali generuoti perkodavimo ir sveikimo programas, kurios įsirašys į mūsų kraują – pagrindinį informacijos nešėją fiziniame kūne ir pasklis po visą organizmą,- sąlygodama sveikimo pradžią.

 

Pyktis, skepticizmas, gėrio, meilės džiaugsmo neigimas pritrauks negatyvias vibracijas ir perkodavimas gali vykti visai priešinga linkme – įrašant susinaikinimo, griūties, pasitraukimo iš šio pasaulio programas. Juk filosofiškai mąstant, – kokia prasmė tęsti gyvenimą, jeigu žmogus viskuo nepatenkintas, nieko nedaro kad keistų savo gyvenimą geresne linkme ir savo pykčiu trukdo tai daryti kitiems?..

\"\"

 

 

Dvasine prasme mus pasiekiančios energijos sąlygos visos energinės – informacinės žmogaus struktūros pokyčius. Tai pradžia, kuriai šią savaitę bus užduotos programos, nubrėžtos gairės ir kryptis…

 

Vis dėl to energijos nebus itin lengvos ir palankios visose srityse. Santykiuose bus daugiau dirglumo, tad ir konfliktų bei nesusikalbėjimo. Dažnai jausime, lyg turime kovoti, dėl savo vietos, vertybių, požiūrio ar turimų lengvatų išsaugojimo. Šeimose kelsime gilesnius, esminius klausimus, o nežinodami jų sprendimo ar vengdami, bijodami kylančių iššūkių, vėl bandysime tas problemas užspausti, nutylėti, nustumti toliau. Tad lyg Fortūnos ratui pasisukus tarpais bus lengva ir malonu, o retsykiais – nepakeliamai sunku. Dažniau įsivelsime į emocines dramas, kurios bus susijusios su praėjusių įvykių patirtimis. 

 

Šios savaitės energijos po truputį didins mūsų imlumą, galime pastebėti, kad sustiprėjo nuojauta, atsirado „vidinis žinojimas“ ką daryti, o ko nedaryti, ko reikia ir ko nereikia.  Be abejo, kad tai justume, reikės stengtis atsipalaiduoti, nurimti, jei kyla poreikis – pabūti vienumoje. Ypač šios savybės pasijus stebint vaikų elgesį ir pasirinkimus,- jie staiga gali aiškiai pareikšti ko jie nori, kas jiems patinka, o ko niekada nemėgo ir daugiau nedarys, nors ir kaip mes to norėtumėme.

 

Bet koks aplinkiniams rodomas pyktis, nepasitenkinimas ar net keršto planai šią savaitę turės tendenciją pakeisti savo trajektoriją ir grįžti mums atgal. Dažniau įsitikinsime patarlės „Nekask kitam duobės, nes pats į ją įkrisi“ teisingumu. Planai kaip sužlugdyti konkurentus ar priversti kažką kentėti dažniausiai realizuosis mums patiems, tad taip į savo gyvenimą galime prisišaukti visokius sunkumus.

 

Šią savaitę labai tiks rinktis geltono atspalvio ir baltus rūbus, puoštis citrino papuošalais, kurie padidins mūsų gyvybines jėgas, stiprins ne tik fizinį bet ir astralinį kūną, tad būsime atsparesni astralinių pasaulių energijoms, mus mažiau veiks bet kokios nemalonios kitų dimensijų vibracijos. Be to citrinas  padės vykdyti komercinius planus, – lengviau judėsime link norimo rezultato.

 

aut. Eglė Gleščinskienė
kosmoenergetika.lt

 2023 m. Rugpjūčio 6 d. kviečiame į nuotolinį Kosmoenergetikos seminarą – tinka norintiems mokytis darbo su subtiliomis energijomis metodo.

Tiesioginis sąlytis su gydomąja energija, iniciacijos, unikalios žinios, kaip aktyvuoti slypinčius gebėjimus

\"\"
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę