ENERGIJŲ HOROSKOPAI

 

Mus sups lengvesnės, ramesnės, subtilesnės energijos, galime justi nestiprų emocinį atoslūgį jausmuose ir santykiuose su aplinkiniais.

 

Galime jausti, kaip po truputį atlėgsta mūsų pyktis, lengviau susitaikysime su pokyčiais ir priimsime pasikeitusias sąlygas ar dalykus, kurių negalime pakeisti. Tinkamas metas taikytis ir taisyti santykius šeimoje, bendrauti su artimaisiais.

Tai tinkamas laikas poilsiui, o taip pat savo namų puoselėjimui, tvarkymui, atnaujinimui. 

 

Mūsų laukia daug gerų dalykų,- įvairiose gyvenimo srityse sustiprės kūrybos integracija. Bet kokia gyvenimo pusė darysis pozityvesnė iki jos atėjus kūrybinėms idėjoms ar projektams. Aukštesnių energijų įkvėpta kūryba turės ypatingą potencialą pakylėti prie jos prisiliečiančių asmenų emocinę ir psichinę būseną. Galime pajusti didelį pasitenkinimą pritaikę savo darbe kažkokią kūrybinę idėją, įnešdami į bet kokią veiklą kūrybinių permainų ir naujų pozityvių idėjų. Būtent kūryboje turėsime stiprų impulsą tobulėti, įgyvendinti anksčiau kilusius sumanymus ir realizuoti tai, dėl ko iki šiol abejojome.

 

Vis dėl to aplinkos energijos nebus tolygios, o jų pokyčiai gali sąlygoti ir dažnesnius galvos skausmus. Šis netolygumas, energetiniai svyravimai, kurių dažnis stipriausiai veiks būtent galvos ir čia išsidėsčiusių svarbių organų sritis, atneš skausmo pojūčius, galvos sunkumą. Įtampos ir dirglumo veikiama energija bus blokuojama, sunkiau integruosis į žmogaus energetinę struktūrą ir tai provokuos galvos skausmus, pakilusį kraujo spaudimą, akių nuovargį, jautresnę klausą, kuomet tyloje bus intensyviau girdimas pašalinis triukšmas, panašus į tolimą medžių ošimą. Gali atsirasti ir galvos svaigimas, poreikis, atsigulti, užsimerkti ir nieko daugiau nebedaryti… 

 
aut. Eglė Gleščinskienė
https://kosmoenergetika.lt/ 

Birželio 18 d. pradedame nuotolinius Kosmoenergetikos mokslus

Dvasinio kelio užsiėmimai