fbpx

ENERGIJŲ HOROSKOPAI – 2024 Gegužės 13-19 d.

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.   

Gegužės 13-19 d. Energijų horoskopas

Bendros Tendencijos

Ši savaitė žada būti svarbi teisingumo, harmonijos ir balanso ieškojimams visose gyvenimo srityse. Energijos skatins sąžiningumą, objektyvumą ir tiesos ieškojimą, tiek asmeniniame gyvenime, tiek santykiuose ir profesiniuose siekiuose.

Bendros Tendencijos

Savaitės metu bus svarbu vertinti savo veiksmus ir sprendimus bei jų pasekmes, siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų ne tik asmeninius tikslus, bet ir etines vertybes. Tai laikas, kai gali būti reikalaujama spręsti dilemas, kurios reikalauja apgalvotų ir subalansuotų sprendimų.

Nuotaika ir Asmeninės Savybės

Emocinis fonas gali būti įtemptas ir dirglus, nes susidursime su svarbiomis situacijomis, kuriose reikės rinktis teisingumą ir sąžiningumą. Tai gali sukelti tam tikrą įtampą, bet suteiks progą augti ir tobulėti mokantis tvarkytis su iššūkiais etiškai ir atsakingai.

Karjera ir Profesiniai Tikslai

Karjeros srityje ši savaitė atneš situacijas, kuriose bus patikrinama jūsų teisingumo samprata, įskaitant sprendimus, susijusius su darbo etika bei sąžiningumu su kolegomis. Tai puikus metas spręsti profesines problemas, kurios reikalauja objektyvumo ir teisingo vertinimo.

Santykiai ir Socialinis Gyvenimas

Santykiuose ši savaitė pareikalaus teisingumo ir lygybės. Tai gali būti laikas, kai bendravimas su aplinkiniais patirs išbandymus dėl sąžiningumo ir abipusio pasitikėjimo. Tai proga stiprinti ryšius, kurie yra grindžiami abipuse pagarba ir atvirumu.

Sveikata ir Gerovė

Sveikatos srityje šią savaitę tikėtini įtampos keliami skausmai, tad teks ieškoti pusiausvyros tarp fizinės veiklos ir poilsio. Galimos streso keliamos sveikatos problemos, todėl svarbu bus rasti būdų kaip efektyviai pasirūpinti savo emocine gerove.

Kūrybiškumas ir Dvasingumas

Kūrybiškumo ir dvasingumo sritys šią savaitę pareikalaus savo duoklės. Kils poreikis rasti bet kokioje veikloje gilesnę prasmę, norėsis daugiau patvarumo. Tai tinkamas laikas meditacijoms, kuriose galima atrasti ir peržiūrėti savo vidinius tikslus bei vertybes, siekiant intensyviau atskleisti savo kūrybinį ir dvasinį potencialą.

Apibendrinant, ši savaitė ragins mus būti teisingais, objektyviais ir sąžiningais visose gyvenimo srityse. Tai laikas, kai teisingumo ir pusiausvyros užtikrinimas tamps svarbiausiais uždaviniais, padedančiais formuoti tvirtą pagrindą ateities iššūkiams ir galimybėms.

Gegužės 24 d. 19 val. nuotoliniai kursai ANGELŲ IR ŠVIESOS PAGALBININKŲ MAGIJA

Užsiėmimų metu atliksite šviesos praktikas, o sumanymus realizuoti padės Šviesos pagalbininkai. Šis kursas kels tavo vibracijas, nes su kiekviena praktika prisiliesi prie aukštų vibracijų energinių srautų, plės sąmonės ribas, suteiks žinių apie energines praktikas ir patarimų, kaip įveikti gyvenimo kliūtis ir sunkumus, padėti sau ar kitiems.! Daugiau informacijos ir registracija čia…

Pakviesk Angelą į savo namus – nuostabūs, kokybiški, harmoningas energijas nešantys ANGELŲ PAVEIKSLAI. Paveikslus apžiūrėti ir išsirinkti galite čia…

 

Visada kartu – kosmoenergetika.lt

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę