fbpx

ENERGIJŲ HOROSKOPAI – 2024 Gegužės 20-26 d.

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.   

Gegužės 20-26 d. Energijų horoskopas

Bendros tendencijos: Šią savaitę energijos bus intensyvios ir įtakos daugelį mūsų gyvenimo sričių, vyraus galingos transformacinės jėgos, netruksime pajusti aplinkos įtakos fono pasikeitimus.

Aplinka: Šią savaitę įsivyraus ir dominuos stipri transformacinė energija. Augs dinamika, o su ja ir įtampa, skatinanti imtis veiksmų ir atlikti reikšmingus pokyčius. Ši energija sėkmingai gali padėti išsivalyti nuo senų įpročių ir prisitaikyti prie naujų aplinkybių.

Nuotaika: Emocijos bus intensyvios ir nepastovios, o nuotaika – nuolat kintanti. Gali kilti stiprūs jausmai ir išgyvenimai, bet kartu atsiras galimybė geriau ir giliau save suprasti bei transformuoti trukdžius. Šią savaitę bus svarbu skirti laiko savianalizei ir vidiniam augimui.

Karjera: Darbe gali vykti reikšmingi pokyčiai. Tai tinkamas laikas spręsti senas problemas ir ieškoti naujų galimybių. Energijos skatins imtis iniciatyvos ir siekti aukštesnių tikslų. Svarbu išlikti lankstiems ir atviriems pokyčiams.

Santykiai: Santykiuose atsiras judėjimas, gali dažniau kilti impulsyvūs nesutarimai ar ginčai, kuomet taps būtina spręsti konfliktus ar atvirai kalbėtis apie paskutiniu metu lydinčias problemas. Tai tinkamas laikas gilesniam savitarpio supratimui ir ryšių stiprinimui, tačiau tik išlaikant atvirumą. Svarbu kalbėtis, kalbėtis, kalbėtis ir būti sąžiningiems bei atviriems ne tik vienas kitam, bet ir sau.

Sveikata: Sveikatos srityje gali kilti poreikis daugiau dėmesio skirti fiziniam judėjimui ir didinti kūno apkrovas, taip bandant susigrąžinti ne tik fizinę bet i emocinę gerovę. Ši savaitė tinkama pradėti naujas sveikatingumo praktikas ar peržiūrėti esamus įpročius. Svarbu rūpintis savimi ir išlaikyti pusiausvyrą.

Kūryba: Kūrybingumas išliks aukštame lygyje. Šią savaitę gali kilti daug naujų idėjų ir aplankyti netikėtas įkvėpimas. Tai puikus laikas užsiimti kūrybiniais projektais ir išreikšti save įvairiais būdais. Svarbu leisti sau laisvai eksperimentuoti ir nebijoti rizikuoti.

Bendrai, šią savaitę bus svarbu išlikti atviriems pokyčiams ir pasinaudoti stipriomis energijomis asmeniniam ir profesiniam augimui.

Gegužės 24 d. 19 val. nuotoliniai kursai ANGELŲ IR ŠVIESOS PAGALBININKŲ MAGIJA

Užsiėmimų metu atliksite šviesos praktikas, o sumanymus realizuoti padės Šviesos pagalbininkai. Šis kursas kels tavo vibracijas, nes su kiekviena praktika prisiliesi prie aukštų vibracijų energinių srautų, plės sąmonės ribas, suteiks žinių apie energines praktikas ir patarimų, kaip įveikti gyvenimo kliūtis ir sunkumus, padėti sau ar kitiems.! Daugiau informacijos ir registracija čia…

Pakviesk Angelą į savo namus – nuostabūs, kokybiški, harmoningas energijas nešantys ANGELŲ PAVEIKSLAI. Paveikslus apžiūrėti ir išsirinkti galite čia…

 

Visada kartu – kosmoenergetika.lt

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę