fbpx

ENERGIJŲ HOROSKOPAI – 2024 Birželio 3-9 d.

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.   

Birželio 3-9 d. Energijų horoskopas

Bendros tendencijos:

Šią savaitę vyraus kūrybinė pokyčių energija. Tai laikas, kai gali kilti sąlygos priverstinei transformacijai, skatinančiai asmeninį augimą. Ypač savaitės pradžioje galimi praradimai to, prie ko esame emociškai prisirišę, tačiau mūsų dvasiniam augimui nebetarnauja. Aplinkos energijos padės atrasti naujus būdus, kaip spręsti problemas ir įgyvendinti tikslus, seni metodai ir priemonės nebebus efektyvūs.

Nuotaika: Emocijos bus intensyvios, besikeičianti aplika sąlygos vis naujas emocijų bangas ir svyravimus. Tai laikas, kai bus svarbu išgirsti savo vidinį balsą ir įsiklausyti į emocinius poreikius. Nuotaika gali svyruoti nuo didelio entuziazmo iki apatijos.

Karjera: Savaitė bus nevienalytė. Karjeroje laukia pasyvumo, o vėliau augančio aktyvumo ir iniciatyvos laikotarpis. Tik savaitės pabaigoje bus tinkamas laikas imtis naujų projektų, drąsiai išsakyti savo idėjas ir siekti ambicingų tikslų. Ši savaitė palanki inovacijoms ir kūrybiškumui tačiau tik pirminėse stadijose, realizacijos dar teks palūkėti, todėl svarbu neskubėti ir būti atviriems naujoms galimybėms.

Santykiai: Santykiuose gali būti daug emocinių iššūkių, tačiau tai taip pat puikus laikas stiprinti ryšius ir kurti gilesnį supratimą su artimaisiais. Atvirumas ir nuoširdus bendravimas padės spręsti konfliktus ir stiprinti tarpusavio pasitikėjimą. Svarbu būti empatiškiems ir kantriems.

Sveikata: Sveikatos srityje gali būti reikalingas ypatingas dėmesys kūnui, galime jausti didesnę įtampą pečių, sprando ir kaklo srityje, gali paaštrėti lėtinės gerklės ir kvėpavimo takų ligos.

Šią savaitę svarbu rūpintis tiek fizine, tiek emocine sveikata. 

Kūryba: Kūrybinė energija bus labai stipri. Savaitės pradžioje pasistenkite užbaigti pradėtus kūrybinius projektus, bet nesiimkite naujų.  Naujos idėjos ir įkvėpimas atsiras natūraliai antroje savaitės pusėje, todėl svarbu leisti sau eksperimentuoti ir tyrinėti naujus kūrybos būdus. Kūrybiškumas taps svarbia jėga tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

Bendrai, šią savaitę bus svarbu neskubėti ir išlikti atviriems naujoms galimybėms. Pasinaudokite stipriomis energijomis, siekdami asmeninio ir profesinio augimo: savaitės pradžioje skirkite laiko jau besibaigiančių situacijų paleidimui, išsilaisvinimui, vėliau – norimų tikslų planavimui. Transformacijos ir naujovės pradmenys bus pagrindiniai šios savaitės akcentai.

 

SIELOS REIKALAI: SIELOS ŠEIMA, SIELOS KVIETIMAS IR PALYDOS

SAVARANKIŠKO MOKYMOSI KURSAI

Leiskime sau atkurti ryšį su Sielos šeima, išmokime laisvintis iš mus įtakojančių ir energiją eikvojančių pasiklydusių Sielų, patirkime ir išgryninkime ryšį su savo Aukščiausiuoju AŠ, priimkime Sveikatos Šviesos kodus, junkimės į dvasinio gydymo praktiką, sudalyvaukime išlaisvinimo nuo nekrotinių ryšių Energinėje sesijoje. Kursų nuoroda čia…

Visada kartu – kosmoenergetika.lt

 

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę