fbpx

ENERGIJŲ HOROSKOPAI – 2024 Birželio 24-30 d.

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.   

Birželio 24-30 d. Energijų horoskopas

Bendros tendencijos: Šią savaitę energijos žada įdomius ir svarbius įvykius, kurie paveiks įvairias gyvenimo sritis.

Energijos: Šią savaitę vyraus balanso, harmonijos ir užbaigimo energijos. Tai laikas, kai bus siekiama teisingumo, harmonijos bei pusiausvyros. Energijos skatins pasverti savo pasirinkimus ir sprendimus, užtikrinant, kad jie būtų teisingi ir subalansuoti. Tai metas, kai galima pajausti pilnatvę ir pasitenkinimą dėl pasiektų rezultatų.

Nuotaika: Nuotaika dažnai bus pozityvi, dažniau sulauksime paskatinimų ir įkvėpimo kurti ką nors gražaus. Daug kas jausis pasiekę svarbius asmeninius tikslus, jausis laimingi ir patenkinti. Tai ir bus pasirengimo pareiti į kitą etapą pojūtis. Gali kilti noras apmąstyti ateitį ir pasiruošti naujiems iššūkiams. Svarbu skirti laiko savo pasiekimų įvertinimui, tai padės toliau judėti į priekį.

Karjera: Tai tinkamas laikas užbaigti projektus, švęsti pasiekimus ir apdovanojimus. Gali atsirasti naujų galimybių, kurios bus sėkmingo darbo rezultatas. Svarbu įvertinti savo pasiekimus ir planuoti ateities veiksmus, atsižvelgiant į dabartinius rezultatus. Bus svarbu užtikrinti, kad sprendimai būtų teisingi ir subalansuoti.

Santykiai: Santykiuose vyraus daugiau harmonijos ir tarpusavio supratimo. Tai laikas, kai galima tapti artimesniais. Santykiai taps atsparesni aplinkos įtakai, tiems kas praėjo ankstesnių išbandymų iššūkius ir liko kartu, dabar ateis harmonijos metas.  Svarbu kartu švęsti bendrystę bei tarpusavio ryšius. Gali kilti poreikis išspręsti paskutinį likusį disonansą, siekiant užtikrinti teisingumą ir sąžiningumą santykiuose.

Sveikata: Fizinė ir emocinė savijauta bus geresnė, tai tinkamas laikas poilsiui ir veiklai, kuri kelia malonumą. Svarbu rasti laisvo laiko nieko neveikimui, vyks intensyvūs prisitaikymo prie naujų energijų pasąmoniniai procesai, tad tam prireiks visiško mentalinio, emocinio ir fizinio poilsio. Bus svarbu subalansuota ir sveika mityba.

Kūryba: Kūrybinė energija augs. Tai laikas, kai galite savyje pajusti impulsą naujai veiklai, naujam užimtumui. Naujos idėjos ir kūrybiniai sprendimai ateis natūraliai. Svarbu leisti sau laisvai kurti ir eksperimentuoti, neprisirišant prie rezultatų ir aplinkinių žmonių lūkesčių. Kūrybiškumas taps svarbia jėga tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

Bendrai, ši savaitė bus kupina netikėtų pasiekimų ir harmonijos. Tai laikas, kai galima švęsti pasiektus tikslus ir svajoti apie naujus žingsnius. Energijos skatins vertinti dabartinius pasiekimus, atsispirti nuo jų lyg tramplyno ir šokti į ateitį su didesniu pasitikėjimu, laikantis teisingumo, kaip pagrindinės krypties.

Kviečiame į Dvasinius mokymus!

Energinė terapija, aiškiaregystė, intuicijos aktyvavimas, susitikimas su sielos šeima

KOSMOENERGETIKA.LT

Jūroje net puikūs kapitonai pameta kelią ir laivas, blaškomas audros, gali būti suniokotas šėlstančios stichijos. Žinios ir Intuicija padeda sutramdyti mūsų viduje siaučiančias audras, padeda nuslopinti išorinius dirgiklius ir leidžia vidiniam vedliui, lyg švyturiui, vesti laivą teisinga kryptimi…

Visada kartu – kosmoenergetika.lt

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę