fbpx

ENERGIJŲ HOROSKOPAI – 2024 Liepos 1-7 d.

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.   

Liepos 1-7 d. Energijų horoskopas

 

Energijos: Šią savaitę vyraus susitelkimo į save, vidinio žinojimo ir dvasinio augimo energijos. Tai laikas, kai bus svarbu rasti laiko ramiam pabuvimui vienumoje, ieškoti atsakymų ir suprasti svarbias gyvenimo tiesas. Mus pasiekiančios energijos skatins atsiriboti nuo išorinių trukdžių ir susitelkti į savo vidinį pasaulį.

Nuotaika: Nuotaikų svyravimai rims. Daugelis galime jausti poreikį atsiriboti nuo kasdienio šurmulio, siekti ramybės ir gilintis į savo mintis bei jausmus. Bus svarbu skirti laiko asmeniniams savo poreikiams ir meditacijai, kad geriau suprastume save ir tikruosius savo tikslus.

Karjera: Darbe nusimato ramus ir produktyvus laikotarpis. Tai tinkamas laikas gilintis į detales, analizuoti esamas situacijas ir ieškoti sprendimų. Gali būti naudinga peržiūrėti ilgalaikius planus ir strategijas, kad vėliau būtų galima priimti gerai apgalvotus sprendimus. Šią savaitę svarbu neskubėti, veikti apgalvotai ir išmintingai. Nepatartina pradėti naujų darbų ar projektų, verčiau tinkamai užbaikime tai, ką pradėjome anksčiau.

Santykiai: Santykiuose bent laikinai įsivyraus ramybė ir supratimas. Tai laikas, kai ilgalaikiai, atlaikę išbandymus emociniai ryšiai sustiprės. Skirkime laiko artimiems žmonėms, tai padės išsiaiškinti anksčiau kilusius nesutarimus. Bus svarbu klausytis ir suprasti vienas kitą, o ne skubėti spręsti problemas. Empatija ir nuoširdus bendravimas padės sustiprinti tarpusavio ryšius.

Sveikata: Rūpinantis sveikata bus svarbu skirti laiko poilsiui. Tai metas, kai gali būti naudinga peržiūrėti savo mitybos įpročius, rinktis sveikesnius ir lengviau virškinamus produktus,- jautrus ar sudirgęs skrandis greitai parodys, ko turėtume atsisakyti. Meditacija, joga ar kitos atpalaiduojančios praktikos padės atgauti jėgas ir sustiprinti sveikatą. Svarbu rūpintis savimi ir skirti laiko poilsiui.

Kūryba: Kūrybinė energija bus nukreipta į vidinį tyrinėjimą ir saviraišką. Tai puikus laikas išreikšti save per meną, rašymą ar kitas kūrybines veiklas, kurios leidžia gilintis į savo vidinį pasaulį. Naujos idėjos ir įkvėpimas ateis iš vidinių apmąstymų ir savianalizės. Kūrybiškumas taps priemone giliau suprasti save ir aplinką.

Bendrai, ši savaitė bus kupina vidinių apmąstymų, dvasinio augimo ir ramybės. Tai laikas, kai galima gilintis į save, ieškoti atsakymų ir siekti harmonijos. Energijos skatins atsiriboti nuo išorinių trukdžių ir susitelkti į savo vidinį pasaulį, siekiant geriau suprasti save ir savo vietą pasaulyje.

Kviečiame į Dvasinius mokymus!

Energinė terapija, aiškiaregystė, intuicijos aktyvavimas, susitikimas su sielos šeima

KOSMOENERGETIKA.LT

Jūroje net puikūs kapitonai pameta kelią ir laivas, blaškomas audros, gali būti suniokotas šėlstančios stichijos. Žinios ir Intuicija padeda sutramdyti mūsų viduje siaučiančias audras, padeda nuslopinti išorinius dirgiklius ir leidžia vidiniam vedliui, lyg švyturiui, vesti laivą teisinga kryptimi…

Visada kartu – kosmoenergetika.lt

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę