fbpx

ENERGIJŲ HOROSKOPAI – 2024 Liepos 8-14 d.

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.   

Liepos 8-14 d. Energijų horoskopas

Energijos: Šią savaitę vyraus pusiausvyros, progreso ir kūrybiškumo energijos. Tai laikas, kai bus siekiama teisingumo, harmonijos ir tam gali prireikti aktyvių veiksmų, kurie bus neatsiejama šios savaitės įvykių dalis. Energijos skatins kūrybiškumą, gausą ir produktyvumą, suteikdamos galimybes augti ir plėstis.

Nuotaika: Nuotaika dažnai bus optimistiška ir pakylėta. Daugelis jausimės įkvėpti ir motyvuoti, pasiruošę imtis naujų iššūkių ir įgyvendinti savo idėjas. Tai metas, kai būsime pilni energijos ir noro siekti aukštesnių tikslų, tad susidūrę su pasipriešinimu galime įsivelti į  konfliktus ir santykių aiškinimąsi.  Taip pat bus jaučiama stipri vidinė motyvacija veikti.

Karjera: Darbe nusimato aktyvus ir produktyvus laikotarpis. Tai tinkamas laikas siekti aukštų tikslų, pradėti naujus projektus ir įgyvendinti ambicingus planus. Gali atsirasti naujų galimybių, kurios leis augti ir tobulėti profesinėje srityje. Svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo, vengti ginčių ir nepersistengti, kad būtų galima išvengti perdegimo.

Santykiai: Emociniai ryšiai stiprės, santykiuose vyraus harmonija, jeigu tik nesileisite į konfliktus dėl nervinančių smulkmenų. Tai laikas, kai reikia dalintis meile ir rūpesčiu su artimaisiais.

 

Bus svarbu skirti laiko ir dėmesio savo tėvams, parodyti nuoširdumą ir empatiją. Šią savaitę jausitės ypač susiję su savo partneriais ir artimaisiais, tad norėdami stiprinti tarpusavio ryšius, dažniau būkite kartu, išlikite atviri ir nuoširdūs.

Sveikata: Tai tinkamas laikas atkreipti dėmesį į savo fizinę ir emocinę gerovę. Sveikatingumo praktikos, tokios kaip joga, meditacija ar sportas, padės išlaikyti gerą savijautą ir vidinę harmoniją. Svarbu klausytis savo kūno ir suteikti jam reikalingą poilsį bei priežiūrą.

Kūryba: Kūrybinė energija išliks intensyvi. Tai puikus laikas išreikšti save per meną, rašymą ar kitas kūrybines veiklas. Naujos idėjos ir įkvėpimas ateis natūraliai, todėl svarbu leisti sau laisvai kurti ir eksperimentuoti. Kūrybiškumas taps svarbia jėga tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime, atveriant naujas galimybes ir idėjas.

Bendrai, ši savaitė skatins išlaikyti pusiausvyrą ir bet kokius reikalus spręsti kūrybiškai. Tai laikas, kai galima siekti aukštesnių tikslų ir kurti harmoniją visose gyvenimo srityse. Energijos skatins augimą, produktyvumą ir vidinę harmoniją, padėdamos mums judėt link savo svajonių išsipildymo.

Liepos 17 d. kviečiame į nuotolinius Taro kursus!

Gyvenimo algoritmai, Intuicija, Ateities prognozės

Dabar su 50 % nuolaida!

  • Žinosi Taro kortų aiškinimo technikas.
  • Taro kortos padės gauti papildomą informaciją. Kortų pagalba galėsi efektyviau interpretuoti nutinkančių įvykių priežastis, prasmę ir įžvelgti dar tik besiformuojančių įvykių tendencijas.
  • Taro Kortos padės tau geriau pažinti save ir kitus.
  • Žinosi, kaip atlikti ateities analizę…

Prisijunk – Taro kursai Tau

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę