fbpx

Gruodžio 19 – 25 d. energijų horoskopai

ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Fortūna šią savaitę paišdykaus, ji gali būti palanki ir dosni tiems, kas mums atrodo nenusipelnė dovanų nei sėkmės, lygiai taip pat gali nusigręžti nuo kantriai tikslo siekiančių žmonių. Nenuostabu, jeigu vyks dalykai, kurie, logiškai mąstant, neturėtų vykti. Laimės tie, kas nepanašu, jog turėtų laimėti. Tas pats gali vykti daugelyje mūsų gyvenimo sričių. Galimi susitarimai, kurie iki šiol tam beveik neturėjo jokių šansų. Dažniau ir greičiau pildysis arba žlugs svajonės. Atrodys kažkas nesirinkdamas į šonus dalija sėkmę ar kliūtis, džiaugsmą ir praradimus.

\"\"

Tai laikas, kai teks peržiūrėti savo vertybes. Pajusime, kad svyruoja pamatas ant ko jas visas statėme. Galime suprasti, kad mūsų įsitikinimų sistema nėra teisinga, jog vadovavomės klaidingais įsitikinimais. Suprasime, kad neteisingai rinkomės, sekėme ne paskui tuos žmones, tikėjome ne tais.

 

Šią savaitę galime tikėtis kliūčių iš bet kur. Dažniau darysime klaidas. Neturėtume viską planuoti labai kategoriškai,- laikas bus sunkiai kontroliuojamas veiksnys. Šią savaitę dažnai mums svarbios situacijos vers laukti, o bet kokios žinios ir ateinanti informacija ne padės išjudinti užstrigusias problemas, o tik įneš daugiau neaiškumų.

Pritrūksime supratimo, atjautos, gal būt net ir šiltų atvirų santykių. Stipriau bus jaučiamas aplinkinių abejingumas, atotrūkis, kartais net noras atsiriboti nuo mūsų gynybine ar apsaugos siena. Pasistenkime ir laukdami švenčių, ir jų metu išlaikyti šventinę nuotaiką, apsišarvuokime kantrybe ir nepamirškime tolerancijos.

 

Harmonizuojanti, padedanti susitelkti, koncentruotis ties dalykais, kurie mums reikalingi būtent dabar, spalva – geltona. Dažniau rinkimės geltonus aksesuarus, žiūrėkime į geltonus daiktus esančius mūsų aplinkoje. Rinkimės geltonas žvakes, uždekime jas ir pabūkime šių degančių žvakių apsuptyje, žvelkime į plazdenančias žvakių švieseles ir viduje pasijusime stipresni, labiau sutelkti, pasirengę veikti, tikintys savimi ir savo pasirinkimais.

 

aut. Eglė Gleščinskienė                                                      www.kosmoenergetika.lt

Tamsiausiais vakarais – nuotoliniai MAGIJOS kursai

Kursų pradžia 2023 m. Sausio 18 d., jau prasidėjo registracija

\"\"

 

 


0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę