ENERGIJŲ HOROSKOPAS

Fortūna šią savaitę bus nenuspėjama, ji gali būti palanki ir dosni absoliučiai nepagrįstai rizikuojantiems asmenims, lygiai taip pat gali nusigręžti nuo daug ir kantriai dirbančių žmonių. Nenuostabu, jeigu vyks dalykai, kurie logiškai neturėtų vykti. Laimės tie, kas nepanašu, jog turėtų laimėti. Tas pats gali vykti daugelyje mūsų gyvenimo sričių, žinoma tiek, kiek nebūsime ribojami  ir galėsime veikti per nuotolį. Galimi susitarimai, kurie iki šiol tam beveik neturėjo jokių šansų. Dažniau ir greičiau pildysis arba žlugs svajonės. Atrodys kažkas nesirinkdamas į šonus dalija sėkmę ar kliūtis, džiaugsmą ir praradimus.


Tai laikas, kai norėsis peržiūrėti savo vertybes. Pajusime, kad svyruoja pamatas ant ko jas visas statėme. Galime suprasti, kad mūsų įsitikinimų sistema nėra teisinga, jog vadovavomės klaidingais įsitikinimais. Suprasime, kad neteisingai rinkomės, sekėme ne paskui tuos žmones, tikėjome ne tais.

 

Šią savaitę galime tikėtis kliūčių iš bet kur. Neturėtume viską planuoti labai kategoriškai,- laikas bus sunkiai kontroliuojamas veiksnys. Šią savaitę dažnai mums svarbios situacijos vers laukti, o bet kokios žinios ir ateinanti informacija ne padės išjudinti užstrigusias problemas, o tik įneš daugiau neaiškumų.

Pritrūksime supratimo, atjautos, gal būt net ir šiltų atvirų santykių. Stipriau bus jaučiamas aplinkinių abejingumas, atotrūkis, kartais net noras atsiriboti nuo mūsų gynybine ar apsaugos siena. Tam pasitarnaus ir draudimai, tad galų gale atrodys kad geriausias variantas sėdėti savo “kiaute”.

 

Harmonizuojanti, padedanti susitelkti, koncentruotis ties dalykais, kurie mums reikalingi būtent dabar, spalva – geltona. Dažniau rinkimės geltonus drabužius ar aksesuarus, žiūrėkime į geltonus daiktus esančius mūsų aplinkoje. Rinkimės geltonas žvakes, uždekime jas ir pabūkime šių degančių žvakių apsuptyje, žvelkime į plazdenančias žvakių švieseles ir viduje pasijusime stipresni, labiau sutelkti, pasirengę veikti, tikintys savimi ir savo pasirinkimais.

 

aut. Eglė Gleščinskienė                                                      www.kosmoenergetika.lt

DOVANŲ KUPANAI Jautriai ir žinių ištroškusiai SIELAI…