ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.   

 

Mūsų aplinkoje augs sąstingis, gręžiosimės atgal, stoviniuosime, grįšime prie ankstesnių sumanymų, taisysime klaidas. Nenešantys dermės ir džiaugsmo ryšiai su aplinkiniais bus dar labiau įtempti, atsiras tinkama motyvacija ir noras keisti užsiėmimą, rinktis kitą veiklą, užsiimti tuo, ką buvome pradėję, bet vėliau apleidome. Pajusime poreikį daugiau laiko praleisti gamtoje, iškylauti, savimi justi stichijų energijas ir jų poveikį.

 

Šią savaitę būsime skatinami rinktis. Kažkokio svarbaus dalyko ar priemonės pasirinkimas arba atsisakymas gali tapti pačiu svarbiausiu šios savaitės uždaviniu. Tai bus ilgai brandinto vidinio troškimo, meilės, džiaugsmo ir gėrio pasirinkimas. Sprendžiant ir renkantis logika bus tik antraeilė priemonė, kuri turės ne svarbiausią, o tik patariamąjį balsą.

Būsime jautresni, tačiau labiau patenkinti, jei išdrįsime klausyti savo širdies ir veikti, neįtakojami kitų žmonių patarimų. Kitų žmonių pasirinkimai mums gali atrodyti keisti, nesuprantami, nelogiški. 

 

Savaitė įdomi. Gali atrodyti, kad už mus kas nors sprendžia, nukreipia ar valdo, – išties taip jausis stabdančios aplinkoje veikiančios energijos. Tai reikalingas laikas susivokimui, prisitaikymui prie naujų besikeičiančių sąlygų ir situacijos, tad nespauskime savęs, pabūkime ramybėje, laukime, jeigu jaučiame, kad sumanymams ar svarbiems žingsniams, dar neatėjo laikas.

aut. Eglė Gleščinskienė
https://kosmoenergetika.lt/ 

Prenumeruok MŪSŲ YouTube kanalą