ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.    

 

Mistinis laikas. Kiekvienas pajusime virsmą, – gal būt kažkam tai bus vertybių peržiūros metas, kitiems – esminio suvokimo, atsakymo į svarbų klausimą laikas. Tai neeilinis svarbiausių vertybių peržiūros etapas, – vyks išgryninimas, išsilaisvinimas nuo tam trukdančių veiksnių.

Šis laikas, dėl gilių sąsajų su pasąmonėje slypinčiomis skausmingų patirčių būsenomis, nebus ypač lengvas ir malonus, tačiau atneš dinamiką, vertybių perkainojimą ir pokyčius..

 

Galime vėl iš naujo mintyse ir savo jausmuose išgyventi praeities traumas, kuomet buvome stipriai emociškai sužeisti, kentėjome ir nusivylėme draugais, artimaisias, o gal net pačiu savimi. Dabar vėl trumpam tai iškils į paviršių, lyg tam, kad pagaliau rastume sprendimą, užgydytume sielos ir dvasios žaizdas, pasirūpintume savimi, tuo “vidiniu vaiku” ir neišgydytomis jo širdgėlomis, iki šiol tebesitęsiančiomis varginančiomis emocijomis.

 

Mūsų dėmesį trikdys instinktai ir nesibaigiantys norai, – lyg tyčia atitraukdami nuo svarbiausios užduoties – susitvarkyti “savo viduje”. Labai veiksmingos bus Dėkingumo praktikos. Jeigu prisiminsime, suvoksime kokias iki šiol nešiojamės nuoskaudas – pabandykime pagaliau iš to išsilaisvinti, atleisdami mus nuskriaudusiam žmogui. Išties nuoskaudos kenkia tik mums patiems, tad laikydami savyje tą sukoncentruotą ir užspaustą skausmą iš lėto aliname ir pasmerkiame save kančiai. Atleidus gerokai padidėja tikimybė iš tos kančios išsilaisvinti ir ją užbaigti. Paanalizavę giliau, galime suvokti, jog turime už viską būti dėkingi, nes esame tokie tik šių, tegul ir skausmingų, patyrimų dėka.

 

Šią savaitę stipriai reikšis “šešėlinė” mūsų pusė. Dar kitaip – tamsioji arba “velniška”. Susitelkime ties pozityviomis emocijomis ir pasistenkime savo pasirinkimus atlikti gerai nusiteikę, tikėdami pačiais geriausiais rezultatais, – tuomet jie tikrai bus geresni, teisingesni ir vertingesni jums..

 

aut. Eglė Gleščinskienė
https://kosmoenergetika.lt/


ANGELŲ IR ŠVIESOS PAGALBININKŲ MAGIJOS KURSAS .. Sužinok!