fbpx

Gegužės 22 – 28 d. energijų horoskopai

ENERGIJŲ HOROSKOPAI

 

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.  

Šią savaitę turėtume labiau įsiklausyti į aplinkinius, slopinti savo ūmias emocijas ar jausmų išraiškas ir veikti apgalvotai. Savaitės pradžioje neskubėkite pradėti naujų darbų,- jie turi subręsti, o tam prireiks kantrybės.

Mus pasiekiančios energijos skatins intensyviau reikšti savo emocijas. Tapsime jautresni, o bet kokia patirtis įgaus stipresnę išraišką, bus sunkiau paneigiama. Bus pastebimi ir intensyviau reikšis įvairūs negatyvūs mūsų bruožai ir reakcijos – impulsyvumas, nekantrumas, ambicingumas, egoizmas ir panašiai.

\"\"

 

Šios savaitės energijos bus ypatingai sunkios tiems, kas ilgai apsimetinėjo, dangstėsi kaukėmis, siekdami pranašumo ar naudos. Susidursime su įvairiomis provokacijomis, netikėtomis aplinkybėmis, kuomet lyg tyčia, prasiverš tikrieji mūsų jausmai ir emocijos. Slėptas abejingumas, pyktis, kerštas, noras pakenkti, dabar taps matomi ir vienareikšmiai. Gali būti gėda prieš save, kad nežiūrint pastangų keistis ir slėpynių po kaukėmis, parodysime tikrąjį save, nebūtinai gerą, atjaučiantį ir mylintį.

 

Mus supančios energijos skatins valdyti savo instinktus, tačiau laisvins nuo nereikalingų elgesio ar įsitikinimų „tabu“. Tai sudarys sąlygas augti vidinei laisvei, gal būt net grįžti polėkio, skrydžio laimės akimirkoms, kurias prisimename iš vaikystės, kai buvome naivūs, laisvi, laimingi, viską galintys ir visko norintys.

 

Aplinkoje siautės Fortūnos vėjai. Gali nusišypsoti sėkmė netikėčiausiose vietose, o taip pat iškilti kliūtys ten, kur jų visai nesitikime. 

 

Vyraus ir kita, šios savaitės energijų charakteristika, kurios pasireiškimą suvoksime ir priimsime jau kita savo asmenybės dalimi – pasąmone. Čia apie save primins tamsos ir blogio jėgos, visaip besitaikstančios mus pasiekti, įsigauti į mūsų pasaulį, mūsų sąmoningai suvokiamą realybę, paveikti mus, pakeisti mus. Būsime didesnės ir stipresnės tamsos jėgų poveikio zonoje. Per savo intuiciją, nuojautą, sapnus, simbolius ir likimo ženklus gausime įvairią negatyvią informaciją, kuri dažniausiai turės vienintelį tikslą, – suklaidinti mus ir nukreipti nuo teisingo kelio.

Klaidins įvairūs dalykai, kurie mums trukdys pasitikėti nuojauta, – galime būti pastūmėti į dalykus, situacijas, kuriose tikrai nenorime atsirasti, nenorime dalyvauti ir veikti. Šios negatyvios jėgos, skatins „teisingumo“ siekį iškreipdamos tikrąsias vertybes, – galimi kivirčai, riaušės, veiksmai nesuderinami su žmogiškumu.

Būsime lengviau pažeidžiami įvairių parazitų, kenkėjų, virusų.

 
aut. Eglė Gleščinskienė
https://kosmoenergetika.lt/


Patyrę specialistai jūsų pasirinktą AMULETĄ arba TALISMANĄ suderins ir pakraus reikiamomis programomis, pripildys energijomis 
APLANKYKITE ATNAUJINTĄ PARDUOTUVĘ, RASKITE NUOLAIDAS
sužinokite daugiau čia: www.amuletai.kosmoenergetika.lt/
Sekite mus Facebooke – AMULETAI  https://www.facebook.com/amuletai.kosmoenergetika.lt
\"\"
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę