fbpx

Gegužės 8 – 14 d. energijų horoskopai

ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.    

Palaipsniui mus supanti erdvė, o atspindėdama ją ir aplinka vis labiau valysis nuo susikaupusio kenksmingo informacinio bagažo. Galime jausti emocinį palengvėjimą, laisvę ir atsipalaidavimą. Išties šis laikas labiausiai tiktų poilsiui, buvimui ramybėje ir tyloje. Jei sugebėsime ilgiau ir dažniau išlikti ramybės ir džiaugsmo būsenoje, palaipsniui įeisime į vis sakralesnių energijų vibracijas – čia rasime atgaivą ir kūnui, ir sielai…

\"\"

 

Stipresnę galią įgaus mūsų dėmesys ir ketinimas. Kur link kreipsime savo mintis, apie ką galvosime ir ties kuo susikaupsime, ten pritrauksime daugiau aplinkos energijos, tad ten greičiau ir lengviau vyks norimi pokyčiai. Atkreipkime dėmesį, kad neturėtume mintimis nuklysti ten, kur apima nerimas, kur bijome ir dėl ko jaudinamės – savo dėmesiu galime sustiprinti ir kažkokius negatyvius dar tik bręstančius dalykus, pagreitinti jų realizaciją, suteikti kryptį.

 

Galime dažniau jausti nepaaiškinamą svaigulį – tarytum nuo įspūdžių, gyvastingumu trykštančios gamtos ar bendravimo su aplinkiniais.

Lengvas apsvaigimas gali tapti kone nuolatine šios savaitės būsena, – sunku bus suprasti nuo ko jis prasideda, kas jį įtakoja ir kaip jį pašalinti. Tai ypatinga sąmonės būsena, – neįprastos mus supančios energinės vibracijos iššauks būtent tokius pojūčius, kurie bus  panašūs į per didelį jausmingumą, jausmų perkrovą, patyrimus, kurie nebus siejami su ankstesniais ir neberas atgarsio įprastoje mūsų patirčių atmintyje. Gal būt esate patyrę kvėpavimą, kuomet organizmas gauna daugiau nei įprastai deguonies – sąmonė atsiveria naujam patyrimui, viskas atrodo žymiai aštriau ir ryškiau, tačiau toks neįprastas aplinkos pasikeitimas kartu ir vargina, ir iššaukia didesnes apkrovas visai nervų sistemai.

 

Galime jaustis apsvaigę be svaigalų, pasisotinę be maisto ir pilni bendravimo džiaugsmo – be tiesioginio kontakto ir susitikimų.

Stebėkime save, stebėkime aplinką ir patirsime daug įdomių, iki šiol neatrastų dalykų…

 

aut. Eglė Gleščinskienė

https://kosmoenergetika.lt 

NUOTOLINIAI MAGIJOS KURSAI + DOVANA!!!

Kursų pradžia – Birželio 21 d.\"\"

 

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę