ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.   

Būsime supami energijų, kurios rezonuos su kiekviename iš mūsų slypinčiu individualiu grožio pajautimu, tad tai bus ypatingas metas išbandyti naujas išraiškos priemones ir jomis perteikti savo suvokimą, svajones apie tai, koks pagal mus turėtų būti pasaulis, žmonės ir santykiai tarp jų.  

Nusimato labai intuityvus metas, – sustiprės įvairiapusės nuojautos, sapnai bus ryškesni ir dažnai nešantys kažkokią svarbią žinią ar perspėjimą. Pagal mumyse tvyrančias nuotaikas pažinsime ir suprasime, ką reiškia kiekvieno asmens buvimas šalia: ar mums išties gera kartu, ar prie kažko turime taikytis, ar esame mylimi, o gal tiesiog kažkaip išnaudojami.

Ši savaitė mus vilios kelionėmis, – norėsime išvykti į gamtą, į kitą miestą ar šalį, aplankyti mums patinkančias vietas ar draugus.

 

Po truputį daugiau keliausime arba planuosime būsimas keliones. Minčių apie tolimesnes išvykas bus sunku atsikratyti, nes pati energija skatins dinamiką, o mes tik jautriai atsiliepsime į šį „šauksmą“. Tokią energijų bangą suskubs išnaudoti norintys klientus pritraukti viešbučiai, tačiau galiojantys kelionių ribojimai vis dar tam trukdys.

Tai laikas, kai nevertėtų pradėti naujų darbų, – verčiau susitelkime ties tuo, ką turime dabar, taisykime, po truputį keiskime, prisiminkime anksčiau puoselėtus planus ir apgalvokime, kas trukdo juos realizuoti ir kodėl iki šiol to nepadarėme. 

 

Vis dėl to mus supančios energijos gali kelti rūpesčių pernelyg jautriems, dirgliems, turintiems baimių ar fobijų asmenims. Dažniau nei įprastai mūsų baimės įgaus realų pavidalą, – pritrauksime prie savęs tai, ko bijome, ko vengiame ir dėl ko nerimaujame. Įvykiai mūsų aplinkoje rutuliosis lyg puikaus režisieriaus parašytas scenarijus – atspindės mūsų emocijas ir jausmus.

 

aut. Eglė Gleščinskienė
https://kosmoenergetika.lt/ 

Norite gauti energijų horoskopus pirmieji?Kaip padėti  sau ir kitam žmogui? Išbandyk Kosmoenergetiką!