ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.  

Šią savaitę sustiprės kova tarp seno ir naujo, tarp šviesos ir tamsos, kils dvejonių dėl noro laikytis įpročių bei naujų atsiveriančių galimybių. Susikaupusi, neišeikvota, nerealizuota energija gali tapti negalavimų sąlyga,- greičiau ir be akivaizdžios priežasties kils kraujo spaudimas, galimi galvos skausmai, širdies rimto sutrikimai, kraujotakos sistemos trikdžiai. Nepatartinos jokios energijų kaupimo ir kėlimo praktikos, jos bus itin pavojingos, gali sąlygoti rimtus fizinius ir psichinius sutrikimus.

Ši savaitė tai metas, kai turėtumėme sulėtinti tempą, įsiklausyti į save, pasverti pasirinkimus, apmąstyti kodėl renkamės ir atliekame vienus ar kitus veiksmus. Patartina vengti bet kokio santykių aiškinimosi, sudėtingų reikalų sprendimo, pavojingų darbų. Atsargiau turėtume elgtis su ugnimi, fejerverkais, kitomis sprogstamosiomis ir degiomis medžiagomis.

 

Artėjant šventėms patirsime vos juntamą energijų atoslūgį, tad įvairiose sferose po truputį slūgs susikaupusi įtampa, rims įsisiautėjusios emocijos ir veikti darysis lengviau. Jie tik susitelksime, patirsime daugiau dvasinės šviesos ir lengvumo, o jei susikoncentruosime į tą šviesą, galėsime ja pasidalinti su artimaisiais ir mylimais žmonėmis. 

Tai laikas, kai pravartu bus koncentruotis į norimą kryptį, siekį, svajonę – aplink esančios energijos suteiks šiam procesui potencialą,- galime sėkmingai užkoduoti norimos situacijos vystymąsi.

Matykime pozityviąją savo troškimo realizacijos pusę, svajokime apie pačius geriausius rezultatus, išgryninkime savo poziciją ten ir jokiu būdu nesvarstykime apie galimas klaidas, nesėkmes, praradimus ar pan. Realizuosis tai, kas bus stipriausia mūsų vizijose ir svajonėse. Tad jei tai bus puikūs rezultatai – juos greičiau ir lengviau pasieksime, jeigu tai bus baimė, kad kažkas blogo atsitiks – tai pagaliau ir gausime.

 

Pajusime savo galią ir jėgą koreguoti įvykių eigą, tačiau tam reiks itin didelio susikaupimo ir koncentracijos, kryptingų pastangų kontroliuojant savo mintis ir emocijas. Sugebantieji tai daryti, skins laurus, planuos būsimą sėkmę, atvers fortūnai duris. Nenorintys tam švaistyti laiką ar jėgas, nesugebantys kontroliuoti jausmų, gali įsitraukti į nepasitenkinimo akciją kažkokiu viešu įvykiu, sprendimu, valdžios aktu, politiko ar pareigūno veikla. Taip griausime ne tik tą mums nepatinkantį sprendimą, bet ir tolesnes savo pačių sumanymų tendencijas. Konfliktų, ginčų, nepasitenkinimo informacija keis mūsų planus, kurie prisipildys šia naikinimo energija ir įgis panašią nepageidaujamą kryptį, prieš kurią anksčiau kovojome.

 

Šią savaitę sulauksime stebuklų meto – Kūčios ir Kalėdos ne tik religinė ar tradicinė šventė, tačiau ir laikas, kai šalia mūsų susikoncentruoja itin stiprūs energijų srautai, esame įtraukiami į šių energijų sūkurį, tad prisiderindami, harmonizuodamiesi galime šioje energijų spiralėje pakilti aukštėliau, o pykdami ir viskam prieštaraudami – nusileisti žemiau. Vertėtų labai atkreipti dėmesį į savo mintis ir ketinimus, atleisti sau ir kitiems už patirtas nuoskaudas ir problemas, prašyti atleidimo tų, ką esame nuskriaudę. Ir žinoma įsileisti į save energijų nešamą meilę, kūrybą ir grožį…

aut. Eglė Gleščinskienė
https://kosmoenergetika.lt/ 

2021 m. Gruodžio 28 d. 20 val. online renginys Naujo gyvenimo etapo programavimas

Meditacija – Manifestacija Mano gyvenimas