ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai aprašo besikeičiančių aplinkos energijų sąveiką su žmogumi. Tai tiksliau nei astrologija, nes neapsiriboja vien dangaus kūnų sąveika, o apima daugybę įvairių rūšių energijų, pasiekiančių mus ir iš žemės, supančios gamtos ar miestų, iš kosmoso ir kitų nepažintų pasaulių. Ši energijų visuma turi mums didelę įtaką, nes mes patys esame energija, tiesa, turinti skirtingą dažninį diapazoną.

 

Pasitikime naujas energijas, žinodami kokios jos, gebėdami pastebėti stabdančius ir kliūtis sukuriančius dalykus, rinkdamiesi tinkamą laiką svarbių sprendimų priėmimui.

Savaitės horoskopas žada permainas, bendravimas, komunikacija, ryšiai su aplinkiniais, sveikata ir gyvybinis tonusas keisis.

Ši savaitė daugeliui taps neplanuotų permainų pradžia. Mus supančios energijos sąlygos, kad tai nebus vien materialiame pasaulyje pasireiškiantys dalykai,- procesai vyks ir mūsų sąmonėje. Mus supančios energijos sąlygos atsinaujinimą, pabaigą to, nuo ko turime pasitraukti ir naują pradžią jau aukštesnio lygio veiklai ir kūrybai. Objektyviai galėsime pažvelgti į šalia esančius žmones, kolektyvą, komandą ir suprasti kodėl esame kartu, kur judame, kodėl leidžiamės išnaudojami ar užimame mus netenkinančią vietą. Draugystė, prisirišimas, partnerystė keisis, mums patiriant įvairius suvaržymus. To rezultate bus daugiau nei įprastai išsiskyrimų, permainų kolektyvuose, judėjimų bei postų dalijimosi organizacijose ir bendrų interesų grupuotėse.

 

 

Ši savaitė gali tapti puikiu indėliu keičiant darbą, veiklą, užimtumą, renkantis norimus įsisavinti mokslus, kuriant projekto realizacijos strategiją. Vis dėl to energijos ir mus supanti aplinka nebus labai malonios ir lengvos, aplink tvyros atsisakymo, pasitraukimo, dažnai – ko nors užbaigimo nuotaikos. Galime patirti netikėtą smūgį „žemiau juostos“ kai mus išduos geras draugas ar partneris, kai nuoskaudas išsakys ilgametis bendražygis. 

 

Panašu, kad vis giliau būsime įtraukti į transformacijos verpetą, judėsime ne itin daug nuo mūsų priklausančia kryptimi, o mus pasiekiančios permainos bus tik iki šiol buvusių pasirinkimų rezultatas, kurio negalėsime įtakoti.

 

Mus supančios energijos sąlygos gyvenimo būdo pasikeitimus, teks pasitelkti kūrybinius gebėjimus, atidžiau klausytis savo vidinio balso, dažnai atmesti aplinkinių patarimus ar brukamą nuomonę,- tai šansas ir stiprus impulsas ištarti „ne“ įvairiems mus alinantiems dalykams, netinkamiems santykiams ar besikartojančiam išnaudojimui. Beje pasitraukdami iš kažkokios savo pozicijos atversime kelią kitiems, pokyčių trokštantiems žmonėms, kiti, trokštantys gyvenimo permainų – suteiks tokią galimybę mums. Toks ir bus transformacijos metas, deja, jis vyks per kažko atsisakymą, tačiau ir naujo, geresnio gyvenimo viltį ir impulsą.

Bendravimas nebus lengvas, tikėtini kivirčai, bandymai kovoti dėl savo buvusios vietos, statuso ar pasirinktos krypties. Pajusime sujudimą politinėse partijose, kolektyvuose taip pat įvairiose žmones vienijančiose bendrijose.

 

Deja, bet šią savaitę dažniau sulauksime ir žinių apie pasitraukusius iš gyvenimo žmones,- kai kam pokyčiai lems kitą, naujos būties etapą anapusinėje realybėje.

Laisvė, savarankiškumas ir drąsa bus pagrindinės savybės ir bruožai, kurie iš minios išskirs lyderius, žmones aiškiai suvokiančius būtinybę priimti iššūkius, keistis ir išgryninti savo veiklos ar užimtumo kryptį. Daugelis būsime išlaisvinti iš įvairaus pobūdžio slegiančių gniaužtų, pajutę laivę rinktis ir veikti, turėtume pasinaudoti ja siekdami įgyvendinti tai, apie ką svajojame. Likimas per daug dažnai nežarsto galimybių ar sėkmingo kelionės bilieto,- tad gavę jį, neatidėliokime, nepasiduokime abejonėms ir pasinaudokime pasitaikiusia proga keliauti į Tikrąjį gyvenimą…

 

aut. Eglė Gleščinskienė                    https://kosmoenergetika.lt/

Norite gauti energijų horoskopus pirmieji?KNYGŲ RINKINYS: AIŠKIAREGĖ+MIRTIES LAIKAS ARBA 8 MINUTĖS 

dabar tik 16 Eur

Neleisk kad liūdesys ar bendravimo trūkumas tave užvaldytų – Nerk į pačias įdomiausias istorijas!