ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

Šią savaitę mus pasiekiančios energijos padės sudėlioti taškus tarpusavio santykiuose, nesvarbu ar žmonės siejami verslo, partnerystės, draugystės ar įsipareigojimų saitais. Aiškiau suvoksime bet kokių santykių prasmę, turėsime galimybę užbaigti jau įsisavintas gyvenimo pamokas ir pasitraukti iš varginančių  ir įtemptų santykių, atsisakant tolesnio išnaudojimo, tarnavimo kažkam, žeminimo bei priklausomybių.

 

Ši savaitė – perėjimo iš seno į naują metas. Ketvirtadienį prasideda Metalinio Buliaus metai pagal kinų kalendorių, mėnulio kalendorius irgi rodo esamo mėnulio pabaigos ciklą ir naujo ciklo pradžią.

Tai atpildo ir triumfo metas – teisybė pagaliau triumfuos ir mums patinka tai ar ne, turėsime priimti naujas taisykles, taikytis prie pokyčių, prisidėti prie bendrų šeimos ar verslo interesų, atsisakydami asmeninio egoizmo.

 

Teks atsigręžti ir įsiklausyti į mūsų didžiosios šeimos – mūsų valstybės poreikius. Galimi savalaikiai būtini saugos bei finansų sprendimai.

 

Šios savaitės energijos gali sąlygoti įvairių užsistovėjusių mūsų kūne energijų pasireiškimus. Šlakai, toksinai, druskų sankaupos taip pat įvairūs dariniai ir augliai gali būti „dažnesni svečiai“, kurie apie save primins įvairiais išaugusiais skausmais ir negalavimais. Organizmas prašysis valymo, išsilaisvinimo nuo susirinkusių sankaupų, norėsis lengvumo ir švarumo. Šią savaitę išaugs ginekologinių bei urologinių susirgimų rizika, tačiau tai bus daugiau kaip netinkamo energijų pasiskirstymo žmogaus organizme rezultatas, išdava.

 

Sau padėti ir save stiprinti galime meditacijomis, malda, reguliaria mankšta ir fiziniu judėjimu, rekomenduojama rinktis lengvesnį, paprastesnį maistą, atsisakyti produktų, kuriuose gausu įvairių papildų ir cheminių medžiagų.

 
aut. Eglė Gleščinskienė
www.kosmoenergetika.lt
 

 Magijos kursai MAGIJA: ANGELŲ IR ŠVIESOS PAGALBININKŲ MAGIJA


Teirautis kosmoenergetika@gmail.com