BUDISTINIS  KOSMOENERGETIKOS ENERGIJŲ (KEN)  BLOKAS

 

Kanalas Farun-Buda
Blokuojantis dažnis Akbal  
Paskirtis

Pagrindinė universali Kosmoenergetikos metodo energija, nuo kurios prasideda mokymai. Veikia daugumą susirgimų, tačiau lėtai. Chirurginių operacijų metu ir po to padeda išvengti didelio kraujavimo, žymiai pagreitina gijimą, išveda iš komos būsenos. Naudojama žmogaus biolauko užpildymui sveika energija, kuomet jaučiamas nuovargis, išsekimas, apatija ir pan. Sąlygoja nervų ir imuninės sistemų atstatymą ir grįžimą į optimalų darbo režimą.

Kanalas Firast
Blokuojantis dažnis Manik
Paskirtis

Neutralizuoja išorinio energetinio poveikio padarinius- nužiūrėjimą, programas kenkiančias sveikatai, bizniui, meilei ir kt., išlaisvina nuo energetinių parazitų. Valo biolauką nuo kenksmingos energijos. Naudojamas gyvenamųjų ir darbo patalpų, įvairių meno kūrinių, daiktų, produktų, skysčių ir kt. energetiniam valymui. Taikomas esant enurezei, įvairaus pobūdžio skausmams, taip pat tromboflevitui, varikoziniam venų išsiplėtimui šalinti. Naikina uždegiminius procesus. Naudojant kartu su Farun-Buda valo ir atstato konkrečių organų bei čakrų (energetinių centrų) optimalų darbo režimą. Šį kanalą galima naudoti apsaugai bet kokioje vietoje ir bet kuriuo metu ir sau, ir kitiems.

Kanalas Zevs
Blokuojantis dažnis Manik
Paskirtis

Sustiprina kitų kanalų poveikį, jeigu naudojamas kartu su jais. Dažniausiai naudojamas kartu su kanalu Firast. Labai galingas valantis kanalas. Atstato čakrų darbą, gydo psichinius susirgimus, šalina streso ir nerimo priežastis ir pasekmes. Valo kraujagysles, daro jas lankstesnes, padeda kovoti su įsisenėjusiomis baimės fobijomis ir asmeniniais kompleksais. Valo galvą nuo „energetinio purvo“, sąlygoja minčių švarumą, padeda susilaikyti nuo žalingų įpročių potraukio, šalina galvos skausmo pasekmes ir priežastis, atstato optimalų skydliaukės darbo režimą, padidina ir išlygina aurą.

Kanalas Kraon
Blokuojantis dažnis Achau
Paskirtis

Analogiškas kanalui Džilius, tačiau švelnesnis. Tinka naudoti esant bet kokioms kraujotakos sistemos ar kraujo problemoms.  Valo kraują esant diabetui, geltai ir pan., teigiamai veikia  blužnį ir kepenis. Normalizuoja kraujyje leukocitų ir bilirubino kiekį, šalina radioaktyvaus apšvitinimo pasekmes. Stiprina imuninę ir endokrininę sistemas.

Kanalas Džilius
Blokuojantis dažnis Manik
Paskirtis

Analogiškas kanalui Kraon tik stipresnis. Naudojamas esant bet kokiems kraujo susirgimams, įskaitant ir vėžį iki 2 stadijos. Padeda normalizuoti kraujo sudėti, atstatyti reikiamus kraujo parametrus.

Kanalas Kurf
Blokuojantis dažnis Viento
Paskirtis

Darbas su pakitusiu spaudimu kaukolės viduje, akispūdžiu, glaukoma, valant galvą po hipertoninės krizės (retais atvejais). Kaukolės kaulų atstatymas (tik kūdikiams).

Kanalas Ninalis
Blokuojantis dažnis Achau
Paskirtis

Širdies ir širdies kraujotakos ligos. Kartais naudojamas kaip papildomas dirbant su kitais kanalais esant gripui ir alergijai.

Kanalas Ranul
Blokuojantis dažnis Achau
Paskirtis

Naudojamas akių ligoms gydyti. Daug kuo yra kanalo Surij- Sanlaj analogas, tačiau stipresnis (aštresnis).

Kanalas Raun
Blokuojantis dažnis Akbal
Paskirtis

Naudojamas esant chroniškam alkoholizmui, narkomanijai ir rūkymui. Nuima poreikį išgerti ar vartoti narkotikus- pagirių ir laužymo sindromą“.

Kanalas Risur
Blokuojantis dažnis Achau
Paskirtis

Inkstų, kepenų, skrandžio ir virškinamojo trakto gydymas (infekcija, apsinuodijimas ir pan.). Gali pakeisti kanalą Sviatoj Moisej. Tinka naudoti pakraunant vandenį ar druską.

Kanalas Surij- Sanlaj
Blokuojantis dažnis Manik
Paskirtis

Taikomas esant akių ir odos susirgimams, yrantiems, negyjantiems uždegimams ir žaizdoms, gangrenai, alergijai. Kraujo valymas nuo parazitų.

Kanalas Sviatoj Buda
Blokuojantis dažnis Achau
Paskirtis

Darbas su išvaržomis, galūnių lūžiais, stuburo traumomis, pooperaciniais randais. Sąnarių ir skrandžio gydymas, virškinamojo trakto auglių naikinimas.

Kanalas Sviatoj Jesus
Blokuojantis dažnis Viento
Paskirtis

Sąnarių funkcijų atstatymas. Peršalimo ligų ir gerklės susirgimų gydymas, kraujo spaudimo normalizavimas (hipertonija, hipotonija, distonija), temperatūros mažinimas. Naudojamas energetiniam patalpų valymui ir priešiškai nusiteikusių esybių (sutvėrimų) išvarymui.

Kanalas Sviatoj Moisej
Blokuojantis dažnis Achau
Paskirtis

Darbas su plaučiais ir kvėpavimo takais, kepenimis, inkstais, skrandžiu. Daug kuo analogiškas kanalui Risur. Nedirbti tam pačiam organui vienu metu su kanalu Risur.

Kanalas Sviatoj Muchamed
Blokuojantis dažnis Achau
Paskirtis

Visos alerginių susirgimų rūšys, žaizdų gydymas, hormoninio fono normalizavimas. Apgamų, karpų ir ne vietoje augančių plaukų naikinimas. Patartina su probleminėmis sritimis dirbti pusiau kontaktiniu būdu, pasirenkant tinkamą nuostatą. Poveikio efektas gerokai sustiprėja naudojant kartu kanalą Surij-Sanlaj.

Kanalas Sinrach
Blokuojantis dažnis Viento
Paskirtis

Tai moterų atjauninimo energijos kanalas. Normalizuoja hormoninį foną, išlygina raukšles, patempia, skaistina odą. Skydliaukės gydymas. Dirbant su bet kokiu organu pagreitina efektą, rezultatas būna geresnis.

Kanalas Sinlach
Blokuojantis dažnis Viento
Paskirtis

Tai vyrų atjauninimo energijos kanalas. Normalizuoja hormoninį foną, išlygina raukšles, šalina senėjimo simptomus, pakelia tonusą, didina potenciją. Skydliaukės gydymas. Dirbant su bet kokiu konkrečiu organu, pagreitina sveikimo ir gijimo procesą.

Kanalas Ural
Blokuojantis dažnis Achau
Paskirtis

Naudojamas esant bet kokiems peršalimo sukeltiems negalavimams, taip pat prieš gripą ir meningitą. Energijos perdavimas vyksta dažniausiai pagal bendrą schemą, tačiau nėra ir draudimų dėl taikymo kažkokiai konkrečiai sričiai.

Kanalas Farun
Blokuojantis dažnis Viento
Paskirtis

Naudojamas kaulų, stuburo, sąnarių (skoliozė, infekcinis ir kitokio pobūdžio poliartritas) pažeidimų, traumų, susirgimų ir ligų gydymui. Laikysenos koregavimui. Sąlygoja stuburo išvaržų palaipsninį išnykimą, druskų ir kitų medžiagų sankaupų pašalinimą. Tinka energetinio masažo procedūroms.

Kanalas Šaon
Blokuojantis dažnis Viento
Paskirtis

Viso organizmo ir atskirų organų valymui ir įvairių susirgimų pašalinimui. Kanalo veikimo pobūdis- sudaužyti, sunaikinti, išvalyti, pašalinti. Bet kokios užsistovėjusios ir kenksmingos energijos sankaupų, darinių bei energetinių blokų pašalinimui. Naudojamas kepenų, inkstų, tiesiosios žarnos, ginekologinių ir urologinių susirgimų gydymui, taip pat  esant impotencijai. Tinka stuburo valymui, kai dėl traumų, susirgimų, auglių ir kitų priežasčių stuburu negali normaliai tekėti energija. Taip pat naudojamas esant tarpslankstelinėms stuburo išvaržoms.  Akmenų, esančių inkstuose, kepenyse ar tulžies pūslėje sutrupinimui ir pašalinimui. Tinka sinusito gydymui, plaučių valymui nuo susikaupusio skysčio.

 

Kosmoenergetikos mokymai šiuo metu vyksta čia..

Teirautis el.paštu kosmoenergetika@gmail.com