Tarptautinio projekto  “Aukso Amžiaus Kosmoenergetika” komandos specialistai,  generuojantys pačias inovatyviausias Žmonijos Dvasinio augimo ir psichinių savybių atskleidimo ir panaudojimo galimybes, deklaruojantys ir pritaikantys Kosmohumanizmo principus, perduodantys gilias energetinio virsmo bei Sąmonės transformacijos technologijas Žmogaus Dvasiniam tobulėjimui


Organizuoja seminarus, asmenims, norintiems įsisavinti darbo su energijomis- Kosmoenergetikos kursą

Tai unikalūs tokio pobūdžio mokymai Lietuvoje, žinias bei įgūdžius perduoda ir iniciacijas (įšventinimus) į Kosmoso energijos kanalus atlieka pačios aukščiausios kvalifikacijos Kosmoenergetikos Magistrai, Tarptautinės Kosmohumanizmo nacijų lygos nariai, Tarptautinio projekto “Aukso Amžiaus Kosmoenergetika” atstovai

Kosmoenergetika- tai Dieviškasis gydymas ir kelias į Sąmoningumo šventovę…

Kviečiami dalyvauti asmenys, kurie jau yra susidūrę su įvairiomis energijų valdymo (Dvasinėmis) praktikomis, darbu su subtiliuoju žmogaus kūnu (biolauku), siekiantys naujų ir kokybiškų energetinio darbo įrankių bei galimybių.

 

 

Kosmoenergetikos seminarai skirti tiems, kas domisi ezoterinėmis praktikomis, biolauko struktūra ir korekcija,  norintiems suprasti ir patirti energetinio darbo galimybes, jėgą, galią nukreipti energiją ten, kur jos labiausiai reikia:

 • Sveikatai
 • Gyvybinio tonuso stiprinimui
 • Emocinių problemų sprendimui
 • Savo gebėjimų realizacijai
 • Naujų talentų atskleidimui
 • Dvasiniam augimui, įžvalgos, aiškiaregystės ir sąmoningumo stiprinimui.

 

Kosmoenergetikos mokymasis bei kanalų iniciacijos plečia kiekvieno individo sąmonę, lavina pojūčius bei priimamos ir suvokiamos informacijos diapazoną, stiprina gebėjimų, talentų ir savirealizacijos bei poveikio išorės pasauliui galimybes. Tai stiprina fizinį ir energetinį žmogaus kūną, leidžia prisiliesti prie neišnaudotų ir iki tol nepažintų rezervų. Atsiranda galimybė padėti ne tik sau bet ir kitiems, prašantiems pagalbos asmenims, keisti situacijas.

Seminaro metu- teorinės žinios, praktiniai pavyzdžiai ir iniciacijos į pirmuosius tris Kosmoso energijos kanalus (Farun-Buda, Firast, Zevs)

 

Seminaro planas:

 1. Bendros žinios apie Kosmoenergetiką, kas tai yra, kaip veikia.
 2. Energetinė žmogaus samprata, subtilieji energoinformaciniai laukai ir čakros. 
 3. Biolauko ir čakrų įtaka žmogaus savijautai, sveikatai ir galimybėms realizuoti savo troškimus.
 4. Energijos perdavimo būdai.
 5. Iniciacija į pirmąjį kanalą Farun- Buda.
 6. Kanalo Farun-Buda ypatumai, poveikis, taikymas.
 7. Biolauko paruošimas valymui.
 8. Energetinė žmogaus biolauko valymo technika.
 9. Iniciacija į kanalą Firast.
 10. Kanalo Firast ypatumai, poveikis, energijos konsistencija.
 11. Gyvenamųjų ir darbo patalpų energetinio valymo technika.
 12. Savęs valymo ir gydymo principai.
 13. Darbo su kanalais sąlygos, ketinimas.
 14. „0“ zona, kaip ji veikia.
 15. Energetinis seansas kitam žmogui, jo technika.
 16. Iniciacija į kanalą Zevs.
 17. Kanalo Zevs paskirtis ir taikymas.
 18. Įtampos, streso, baimių ir prisirišimų šalinimas.
 19. Aptarimas, atsakymai į klausimus.

Seminaro trukmė- 6 akademinės valandos  t.y. nuo 11 val. iki 17 val.

Seminarų tvarkaraštį rasite čia..

Kosmoenergetikos kanalų Farun-Buda, Firast ir Zevs ypatumai:

 

Kanalas Farun-Buda– Padeda išvesti žmogų iš komos bei įvairių sąmonės netekimo būsenų, mažina kraujavimą, greitina gijimo procesus po įvairių operacijų ir traumų. Šio dažnio energija sąlygoja daugelio ligų virsmą į sveikimo procesus. Taip pat naudojamas, kai žmogus jaučia energijos trūkumą, nuovargį ir išsekimą- pripildo biolauką sveika energija, stiprina imunitetą, atstato psichinę pusiausvyrą… 

Taikymas: Nervų sistemos subalansavimui taikomas šio dažnio energijos įvedimas per “0″- nę zoną. Darbo metu reikia išlaikyti ketinimą nukreiptą nervų sistemos sustiprinimui, užpildymui šio dažnio energija. Po 3-5 seansų paprastai žymiai sumažėja dirglumas, dingsta įtampa, nerimas, pagerėja miegas, atsiranda jėgų ir energijos kasdieninių problemų sprendimui.

Kanalo energija turi “suprasti” ko Jūs iš jo norite. Stipraus valingo ketinimo suformavimas atitinka šio kanalo darbo programą, žinoma ji turi tilpti kanalo skleidžiamos energijos veikimo zonoje. Kai tik Jūs aiškiai įsivaizduojate ko siekiate atverdami šio kanalo energiją sau arba pagalbos norinčiam pacientui, tuoj pat prasideda vyksmas. Detalius teorinius ir praktinius nurodymus apie darbą su Farun-Buda kanalu, gaus kiekvienas besimokantis, gavęs iniciaciją – prisijungimą prie šio kanalo energijos.

 

Kanalas Firast- Neutralizuoja išorinio energetinio poveikio padarinius- nužiūrėjimą, programas kenkiančias sveikatai, bizniui, meilei ir kt., išlaisvina nuo energetinių parazitų. Valo biolauką nuo kenksmingos energijos. Naudojamas gyvenamųjų ir darbo patalpų, įvairių meno kūrinių, daiktų , produktų, skysčių ir kt. energetiniam valymui. Taikomas esant enurezei, įvairaus pobūdžio skausmams, taip pat tromboflevitui, varikoziniam venų išsiplėtimui šalinti. Naikina uždegiminius procesus. Naudojant kartu su Farun-Buda valo ir atstato konkrečių organų bei čakrų (energetinių centrų) optimalų darbo režimą. Šį kanalą galima naudoti apsaugai bet kokioje vietoje ir bet kuriuo metu ir sau, ir kitiems.

Patartina naudoti per pirmus 3-5 seansus, nepriklausomai nuo nusiskundimų ar ligų pobūdžio. Visa negatyvi energija taip pat magijos ar burtų pasekmės palaipsniui bus pašalinamos iš paciento biolauko. Galima valyti atskirus organus ar organizmo sistemas ir čakras, šalinti uždegimo procesus ir priežastis. Dažnai darbas vyksta kontaktiniu principu. Tai smūgiuojantis kanalas, kurio energija pakankamai aštri ir stipri, kai kurie asmenys sunkiai perneša jos veikimą, ypač atliekant bendrą organizmo valymo procesą. Galimas deginimo pojūtis, padidėjęs prakaitavimas, silpnumas ir kiti nemalonūs pojūčiai pirmųjų seansų metu. Neperdozuoti.

Detalius teorinius ir praktinius nurodymus apie darbą su Firast energija, gaus kiekvienas besimokantis, gavęs iniciaciją – prisijungimą prie šio kanalo energijos.

 

Kanalas Zevs–  Sustiprina kitų kanalų poveikį, jeigu naudojamas kartu su jais. Dažniausiai naudojamas kartu su kanalu Firast. Labai galingas valantis kanalas. Atstato čakrų darbą, gydo psichinius susirgimus, šalina streso ir nerimo priežastis ir pasekmes. Valo kraujagysles, daro jas lankstesnes, padeda kovoti su įsisenėjusiomis baimės fobijomis ir asmeniniais kompleksais. Valo galvą nuo „energetinio purvo“, sąlygoja minčių švarumą, padeda susilaikyti nuo žalingų įpročių potraukio, šalina galvos skausmo pasekmes ir priežastis, atstato optimalų skydliaukės darbo režimą, padidina ir išlygina aurą.

Detalius teorinius ir praktinius nurodymus apie darbą su Zevs energija, gaus kiekvienas besimokantis, gavęs iniciaciją – prisijungimą prie šio kanalo energijos.

Teirautis ir registruotis el.paštu kosmoenergetika@gmail.com