fbpx

Kovo 13 – 19 d. energijų horoskopai

ENERGIJŲ HOROSKOPAI

 

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.  

 

Šią savaitę iš naujo perskirstysime prioritetus. Gali būti sunku ramiai mąstyti ir veikti permainų ir tvyrančių grėsmių apsupty. Galime savyje jausti augantį pasipriešinimą ir agresiją asmenims, kurie varžo mūsų laisvę, kišasi ir įtakoja pasirinkimus.

Aplinkybės diktuos savo tempą, turėsime prisitaikyti, prisiderinti prie kitų kartu veikiančių asmenų ar jėgų. Vėl atrasime naujos komunikacijos žavesį, tuomet lengviau susikalbėsime, mokysimės girdėti ne vien save, bet ir kitus…

\"\"

Šią savaitę santykiuose vis dar jausis iki galo nesuprasta giluminė priešiška su mumis konfrontuojančių žmonių įtaka ir galia. Vis dėl to bandysime ieškoti kompromisų, stengsimės nepasiduoti pirmam impulsui. Bus liūdna ir baugu mėgautis vien savo paties draugija, ieškosime bendrų interesų, draugų, bendraminčių ir tam naudosime priemones, kurios dar liko.

 

Jei tik sugebėsime nurimti – protas, logika ir suvokimas veiks puikiai, – galimi drąsūs, nauji technologiniai sprendimai, atradimai, sumanymai, kaip veikti efektyviau.

Silpnesnė ir lengviau pažeidžiama bus visa kraujotakos sistema Mus dažniau aplankys įtampos, nuovargio, per didelės atsakomybės būtis. Galime fiziškai jausti savo nešamos „gyvenimo naštos“ svorį, sunkumą, įtaką mūsų judėjimui ir greičiui.

Dėl didesnio mus pasiekiančio informacijos srauto, išaugs mentalinių perkrovų rizika.

Svaiginančiomis priemonėmis ar medikamentais pasiektas poilsis netaps atgaiva nei mūsų kūnui, nei protui, o po to sekantis etapas, bus dar sunkesnis, – labiau apkraunantis mūsų organizmo sistemas, sustiprinantis vienatvės ir beprasmybės pojūtį.

 

Pamažu skleisis nauja, iki šiol nepažinta mūsų asmenybės dalis. Pasąmonėje gali aktyvuotis visiškai mums netikėtos programos, kurių įtakoje elgsimės kitaip, nei patys ar mūsų artimieji yra įpratę. Pasauliui parodysime kitą savo pusę, kitą „veidą“ ir elgesio taisykles.

 

Pavargę nuo apkrovų ir emocinės įtampos, dažniau leiskime sau pabūti vienumoje, tyloje, jeigu jaučiame poreikį,- pasitraukime nuo įtempto darbo ir pažeminkime keliamų reikalavimų sau kartelę. Elkimės apgalvotai ir mažinkime tempą, – taip ne tik rasime geriausią išeitį, bet būsime atsakingesni, ramesni ir sveikesni.

 

aut. Eglė Gleščinskienė
https://kosmoenergetika.lt/

MAGIJOS KURSAI (1 modulis) – BUITINĖ MAGIJA + DOVANA! 

\"\"

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę