ENERGIJŲ HOROSKOPAI

 

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.  

 

Mus sups pakankamai dinamiškos ir aštrios energijos, atsiliepdami į jas, elgsimės skubotai, desperatiškai, mūsų aplinkoje dažniau kils priešpriešos, konfliktų bei įvairių iššūkių.

 

Kasdienės nuotaikos po truputį šviesės, jausime virpinančią vidines stygas energiją, kurią galima pavadinti aistra gyvenimui, aistra pokyčiams ir evoliucijai. Tai emocinio pabudimo tarpsnis, – ilgą laiką savyje slopinti jausmai veršis į dienos šviesą. Aistros gyvenime atsiras daugiau, tačiau tai bus ir aistra būti savimi, kovoti už savo tiesą, apginti savo interesus, spręsti ir rinktis savaip. Dažniau kils konfliktai kiekvienam įrodinėjant savo požiūrį, truks susiklausymo ir darnos, tai nebus kompromisų tarpsnis, o greičiau impulsyvus bet kokų reikalų sprendimas, galintis peraugti į gilesnius konfliktus.

 

Rekomenduojama susitelkti į svarbius savo gyvenimo dalykus, laikytis užsibrėžto plano, nedaryti skubotų sprendimų,- bet koks blaškymasis dar labiau viską trikdys, nurimti kas kart bus sunkiau. Neleiskime, kad aplinkybės mus mėtytų nuo vieno kraštutinumo į kitą, nebūkime švytuokle, kas kart keičiančia savo judėjimo kryptį. Ilgalaikiai tikslai padės nesiblaškyti, išsaugoti atsvarą ir jaustis stabiliau. 

Kad gebėtume priimti šviesesnes, subtilesnes energijas, prireiks susitelkimo, proto ir minčių ramybės, o tai pasiekti padės meditacija, malda ar bet kokios, atpalaiduojančios ir padedančios atgauti vidinę darną ir emocinę pusiausvyra, praktikos. 

 

 
aut. Eglė Gleščinskienė
https://kosmoenergetika.lt/

Norite gauti energijų horoskopus pirmieji?

 

KOSMOENERGETIKA – PUIKUS ĮRANKIS TAVO RAMYBEI IR STIPRYBEI