Lapkričio 21 – 27 d. energijų horoskopai

ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.     

\"\"

PASIMĖGAUKIME LAUKIMU!!! 

Jausime įvairius trukdžius ir stabdymą, mūsų sėkmė priklausys nuo gebėjimo susiderinti su aplinkos energijomis ir, jeigu tai pavyks,  didelį darbą jos tiesiog „nuveiks už mus“.

 

Psichologiškai jau nebebūsime taip lengvai pažeidžiami, kaip pastarąsias kelias savaites, tačiau į paviršių kils įvairūs iki šiol neišspręsti erzinantys dalykai, tad galime justi didesnį nuovargį ir kartais viskam neužteks fizinių jėgų..

Sudėtingiau bus laviruoti neatskleidžiant silpnųjų savo pusių, nesivelti į bereikalingus ginčus, kuriuos persverti gali smulkmena arba \”paskutinis išeikvotas kantrybės lašas\”.

 

Santykiuose stipriau reikšis palankūs ir ardantys aspektai. Tai, ką sunkiai stengėmės toleruoti, taps nepakantu, tad per jėgą lipdomos partnerystės savaime irs. Gerosios partnerio savybės, kaip tik skatins jas įvertinti ir santykius taisyti. Gali būti, kad jautriau ir giliau prisiliesime prie vienas kito \”sielos\”, tad jeigu nebūsime atsargūs, galime kitą žmogų sužeisti, tačiau galime sulaukti ir netikėto atvirumo, prisipažinimų ar net tokio santykių posūkio, kurio nesitikėjome.

 

Tinkamas laikas kurti bet kokio lygio apsaugas, padedančias apsaugoti savo turtą, gebėjimus, patirtis, atradimus ar kitokio pobūdžio kūrybą. Išaugs koncentracija, bus lengviau sutelkti dėmesį ties kažkokiu pasirinktu objektu jį tyrinėjant, renkantis naujas veiklos koncepcijas, priimant svarbius sprendimus.

 

Intensyviau skleisis novatoriškos išsilaisvinimo idėjos, galime sulaukti drąsių pozityvių pasiūlymų, kurie nebūtinai bus geri. Galimi autoritetų pokyčiai, – asmenys, kurie mums iki šiol buvo patikimais gyvenimo kelio vedliais, dabar gali atitolti.

Situacijose, kurios mus vargina ir nėra išspręstos iki galo, nebeišvengsime dilemos „arba-arba“. Toliau atidėlioti neišspręstų reikalų nebepavyks, teks įvardinti, kas mums svarbiau, su kuo sutinkame taikstytis ir ką būtina keisti. Galimi spontaniški prieštaraujančių grupuočių ar besipykstančių žmonių susitaikymai, – atsiras nauji iššūkiai ir nauji tikslai, kurie vers vienytis.

 

Dar vienas unikalus šios savaitės energijų veiklos ypatumas – noras laisvintis iš bet kokių svaigalų vartojimo. Alkoholis, tabakas, narkotikai, įvairūs raminamieji ar psichotropiniai vaistai palaipsniui taps nebe tokiu geidžiamu ar toleruojamu dalyku. Galimos stipresnės apsinuodijimo alkoholiu ar vaistais reakcijos, sunkesnis ir ilgesnis organizmo atsistatymas po jų, vidinis suvokimas, kad to daugiau nebereikia. Stipriau veiks įvairūs raminantys, migdantys ar depresiją gydantys vaistai, net mažesnės tokių vaistų dozės sukels ilgesnį ir intensyvesnį poveikį.

 

Visus ypač gerai ramins ir padės giliau atsipalaiduoti balta spalva. Balti rūbai, kuriuos vilkėsime, augins vidinio išsivalymo troškimą, grynins mūsų ketinimus, padės į bet kokią situaciją pažvelgti iš toliau, atsiejant ją nuo kylančių emocijų. Raminamai ir atpalaiduojančiai veiks aplinka, kur bus daug baltos spalvos, tad sniegas, jeigu daugiau jo sulauksime, padės kurti emocinę harmoniją ir lengviau susiderinti savyje.

Šią savaitę rinkimės kalnų krištolo papuošalus. Tyras šio kristalo spindesys ir itin aukštos energetinės vibracijos padės mums lengviau ir greičiau susisieti su ypatingomis subtiliomis vibracijomis. Patys tapsime truputį geresni, švelnesni, subtilesni ir greičiau perprantantys esmę.

 

aut. Eglė Gleščinskienė                https://kosmoenergetika.lt/

ELĖ SOUL KNYGŲ RINKINYS

Knygos – geriausia Kalėdų dovana!
\"\" 

 

Pirkinių krepšelis