ENERGIJŲ HOROSKOPAS


Nebebus tvirtos mus stabdančios užtvaros, sienos, vidiniai mumyse slypintys blokai taps lengviau įveikiami,- pasiryžę, norėdami keistis ir keisti pasaulį apie save, turėsime tam galimybę ir dažnai- aplinkybių bei veikiančių jėgų palankumą. Vis dėl to tai bus įtampų ir savęs patikrinimo metas – ar išsaugosime ir apginsime deklaruojamas vertybes?

 

Tinkami planai, veiksmai ir darbai susiję su užsieniu, bendradarbiavimu, mokymusi ar kvalifikacijos kėlimu. Pajutę panašų impulsą, nebeatidėliokime sumanymo, aiškinkimės, spręskime, ženkime kad ir mažyti žingsnį link sumanymų įgyvendinimo. Praleidus palankų momentą, naujo panašaus sulaukti bus sunku. Likimas šią savaitę pažers mums įvairių užgaidų ir sąlygų. Gebėjimas išlikti mums svarbioje judėjimo kryptyje suteiks kažką gero,- gal būt tai bus puiki proga ar šansas padaryti tai, kam anksčiau nesiryžome.

 

Daug ką šią savaitę padės išspręsti dėmesys – tad tai ką darome – tegul bus vienintelis mūsų užsiėmimas, tiek svarbus, kad galėtume jam skirti visą dėmesį. Darbe – dirbkime tam atsidavę ir susikaupę, bendraudami su artimu ar mylimu žmogumi, būkime su juo, nenuklysdami mintimis į kitas savo gyvenimo sferas, valgydami koncentruokimės į maistą. Pastangos išgyventi kiekvieną momentą dabartyje netruks atnešti savo rezultatus – įgausime jėgą ten, kur mums nuolat jos trūkdavo. Savo dėmesiu didinsime galimybę pritraukti sunkiai apčiuopiamą Fortūną – sėkmę į savo gyvenimą, tad ir norimus pokyčius.

 

Mus supančios energijos atskirs puikius „gyvenimo žaidėjus- laimėtojus“ ir „pralaimėjusius“,- fortūna vieniems žarstys sėkmę, atnešdama pergales ir netikėtas likimo malones, kitiems prieš pat nosį užsivers durys, bus sugriauti planai, nepalankiai susiklostys santykiai. Pajutę įkvėpimą, sėkmę, nešančią įvykių srovę – irkimės pirmyn, na, o jeigu patirsime nesėkmę – nurimkime, sustokime, laukime kitos sėkmingesnės progos, be reikalo nežaiskime su likimu ir netampykime “snaudžiančio liūto“ už uodegos..

 

aut. Eglė Gleščinskienė
https://kosmoenergetika.lt/

Kaip sutikti Artimą Sielą..?

Theta Healing Basic DNA® kursas

ThetaHealing® (Teta Gydymas )– tai dvasinė praktika, meditacija, kuri gydo žmogaus sielą, protą ir kūną energetiniame, fiziniame bei DNR lygmenyje.

 

Teirautis kosmoenergetika@gmail.com arba tel.:+37061803054