ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.    

Šią savaitę sulauksime gryninančių, pakylėjančių energijų, jausimės tvirtesni, atsiras daugiau energijos ir ryžto veikti, prasmė tęsti pradėtus ieškojimus, daugiau tikėjimo tuo, ką renkamės, ką veikiame. Susikaupusi, neišeikvota, nerealizuota energija gali tapti negalavimų sąlyga,- greičiau ir be akivaizdžios priežasties kils kraujo spaudimas, galimi galvos skausmai, širdies rimto sutrikimai, kraujotakos sistemos trikdžiai. Nepatartinos jokios energijų kaupimo ir kėlimo praktikos, jos bus itin pavojingos, gali sąlygoti rimtus fizinius ir psichinius sutrikimus.

 

Ši savaitė tai metas, kai turėtumėme vengti bet kokio santykių aiškinimosi, sudėtingų reikalų sprendimo, pavojingų darbų. Atsargiau turėtume elgtis su cheminėmis medžiagomis ir  ugnimi.

Tai laikas, kai pravartu bus koncentruotis į norimą kryptį, siekį, svajonę – aplink esančios energijos suteiks šiam procesui potencialą,- galime sėkmingai užkoduoti norimos situacijos vystymąsi.


Matykime pozityviąją savo troškimo realizacijos pusę, svajokime apie pačius geriausius rezultatus, išgryninkime savo poziciją ten ir jokiu būdu nesvarstykime apie galimas klaidas, nesėkmes, praradimus ar pan. Realizuosis tai, kas bus stipriausia mūsų vizijose ir svajonėse. Tad jei tai bus puikūs rezultatai- juos greičiau ir lengviau pasieksime, jeigu tai bus baimė, kad kažkas blogo atsitiks- tai pagaliau ir gausime.

 

Pajusime savo galią ir jėgą koreguoti įvykių eigą, tačiau tam reiks itin didelio susikaupimo ir koncentracijos, kryptingų pastangų kontroliuojant savo mintis ir emocijas. Sugebantieji tai daryti, skins laurus, planuos būsimą sėkmę, atvers fortūnai duris. Nenorintys tam švaistyti laiką ar jėgas, nesugebantys kontroliuoti jausmų, gali įsitraukti į nepasitenkinimo akciją kažkokiu viešu įvykiu, sprendimu, valdžios aktu, politiko ar pareigūno veikla. Taip griausime ne tik tą mums nepatinkantį sprendimą, bet ir tolesnes savo pačių sumanymų tendencijas.

 

Šią savaitę stipriau jausime šeimą ir bet kokius tarpusavio santykius stiprinančias, harmonizuojančias energijas. Dažniau norėsis padaryti kažką gero mylimam, artimam žmogui, – neatidėliokime, neslopinkime panašių įgeidžių, atvirai rodykime šiltus jausmus, kurkime gėrį, dalinkimės juo su savo mylimaisiais. Tai laikas, kai galima susijungti ilgalaikiams santykiams,- kalbėkimės, parodykime ko trokštame, svajokime ir veikime taip, kad svajonės galėtų išsipildyti.

 

aut. Eglė Gleščinskienė                            https://kosmoenergetika.lt/

 

Naujoji Elė Soul knyga užkariauja skaitytojų širdis

Daugiau apie autorę galite skaityti čia…