fbpx

Liepos 17-23 d. energijų horoskopai

ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.    

 

Šios savaitės energijos sąlygos virsmą, įvairiapuses transformacijas ir akistatą su žmonėmis, nuo kurių norėjome pasprukti. Išaugs koncentracija, bus nebe taip sunku sutelkti dėmesį ties kažkokiu svarbiu reikalu ar sumanymu.

 

\"\"

 

Pirmadienis – pati sudėtingiausia, sunkiausia savaitės diena. Vėliau palaipsniui įtampa slops, vis dėlto išliks dirglumas, o užkeltos ambicijos trukdys blaiviai vertinti padėtį, dažniau tikėtini konfliktai ir neapgalvoti veiksmai. Pasirenkime, kad norimus susitarimus bus sunkiau pasiekti, o, tam kad išsaugoti reikiamus ryšius, teks paminti savo interesus. 

Ši savaitė naujo mėnulio mėnesio pradžia, vis dėlto ši pradžia bus apsunkinta ir panašu, kad vienaip ar kitaip reikšis visą mėnesį. Santykiuose dažniau kils sunkumai bendraujant, nuomonių susipriešinimas, kils nuoskaudos ir įvairūs trukdžiai. Prireiks santūrumo, tad aštrių klausimų nepatartina kelti ir analizuoti, nes tai gali vesti į dar gilesnes santykių problems. Ypač gerai ir stipriai veiks įvairios meditacinės Dvasinės praktikos, lengviau susiderinsime su aplinkos energijomis ir didelį darbą jos tiesiog „nuveiks už mus“.

 

Tai metas, kuomet naujai skleisis išsilaisvinimo idėjos, galime sulaukti drąsių pozityvių permainų susijusių su ankstesniais žmogaus suvaržymais, pokyčių žmogaus teisių ar laisvių sistemoje. Galimi autoritetų pasikeitimai, asmenys, kurie mums iki šiol atrodė ir buvo patikimais gyvenimo kelio vedliais, dabar gali atitolti. Savyje pajusime didesnį aiškumą, galbūt atrasime naujus autoritetus, kitus asmenis, kurie tiksliau atitinka mūsų poreikius, atspindės ir padės siekti naujai gimstančių vertybių ir tikslų.

 

Gali išaugti aktyvumas, kuris skatins spręsti užsigulėjusias, įsisenėjusias šeimos problemas. Tai kas mums nepatinka ar netenkina iškils visus stiprumu. Santykiai šeimose svarstyklių lėkštelės bus nusverti į vieną ar kitą pusę, sulauksime arba atleidimo ir susitaikymo, kuomet kito kelio išlikti kartu tiesiog neliks, arba patirsime galutinį atotrūkį, taps aišku, kad niekas daugiau su žmogumi, kuris buvo ilgą laiką šalia, nebesieja.

 

Norintiems atsikratyti praeities, šios savaitės energijos gali suteikti stiprų postūmį ir palankias sąlygas. Kuomet bus sunku ir jausimės ypač suvaržyti ir bejėgiai, žvelkime pirmyn, ženkime žingsnelį į priekį ir nesigręžiokime atgal.

Visus ypač gerai ramins ir padės giliau atsipalaiduoti balta spalva.

 

aut. Eglė Gleščinskienė
https://kosmoenergetika.lt/


Energijų valdymo seminaras – Rugpjūčio 6 d.

\"\"

 

 
 
 

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę