fbpx

Liepos 24-30 d. energijų horoskopai

ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.    

Stipriau jausime dvikrypčių, prieštaringų jėgų poveikį: gėrio ir blogio, dvasingumo ir egoizmo, šviesos ir tamsos. Tokios prieštaringos energijos palaipsniui augins vidinį nestabilumą, nerimą, abejones, prieštaravimus patiems sau. Lyg tyčia formuosis įvairios dviprasmiškos situacijos, kurios tikrins mūsų apsisprendimą, tikrumą, ketinimus. Taps vis sunkiau apsimesti tuo, kuo norime būti, kuo norime kad mus laikytų kiti,- mūsų vidus ir pasirinkimai išduos, kas esame iš tikrųjų, kaip klausomės savo intuicijos ir širdies..

\"\"

Tie, kas iki šiol nesiskundė energijos ar jėgų trūkumu, šią savaitę pasijus dar stipresni, gebantys spręsti tai, ką iki šiol atidėliojo,- adrenalino ir energijos antplūdis skatins veikti, kartais neįvertinant visų sąlygų ir jėgų. Gyvenimas pamažu taps koncentruotas į atskirą momentą, jausmą, ketinimą, atitrūkstant nuo visumos pametant kryptį, kuria einame, stebint vien trumputes šio momento akimirkas.

Šią savaitę patartina nesiimti atsakingų sprendimų,- nesusilaikius galimos didelės permainos versle, santykiuose, politikoje, energetikoje, finansų rinkose..

 

Itin aktyvios ir tolygiai stiprėjančios energijos, skatins visus labai susiimti, turėtume itin gerai pagalvoti prieš kažką veikdami, prieš kažką rinkdamiesi,- bus labai lengva sekti „masės“ energija, t.y. prisijungti prie kažkuo nepatenkintų, prieš kažką maištaujančių, kažką norinčių nuversti ar pakeisti asmenų grupės. Tai masins, vilios ir atrodys ne tik teisinga, bet lyg ir būtina, norint išsaugoti iki šiol buvusias vertybes. Bus sunku priešintis besivienijančiai masių energijai, tad sąmojingesni asmenys šiuo momentu kaip tik jaus poreikį trauktis nuošaliau, atsiskirti nuo draugijos, bendrijos, kolektyvo ar ideologinės grupės.

Šią savaitę dažnesni taps įtampos, energijų perviršio negalavimai: galvos skausmas, stresas, nerimas, nemiga, padidintas dirglumas. Jautresni ir lengviau pažeidžiami taps sąnariai – pasaugokime save nuo perkrovų.

Norint šią savaitę neprisidaryti sau sunkumų ir į santykius, jeigu jų nesirengiame nutraukti, neįnešti disharmonijos, reikėtų truputėlį atsitraukti, pabūti vienumoje, nuošalesnėse, tuštesnėse vietovėse. Labai tinkama bus užsiimti kvėpavimo ar kitomis energetinėmis praktikomis, meditacijomis, dirbti fizinį darbą, padedantį išlaisvinti susikaupusią energiją ir ją lydinčias emocijas.

Ramins ir padės lengviau atrasti vidinį balansą lengvos pastelinės spalvos, ypač nekoncentruota žydra arba indigo. Galime rinktis Akvamarino papuošalus,- šio akmens vibracijos mokys mus kantrybės, padės išsaugoti toliarantiškumą ir emocinę pusiausvyrą sudėtingesniais, įtemptais momentais.

 
aut. Eglė Gleščinskienė
www.kosmoenergetika.lt

 2026 m. RUGPJŪČIO 6 d. Kosmoenergetikos – Energijų valdymo meno seminaras

\"\"

 

Pasižiūrėkime trumputį video apie ANGELŲ PAGALBĄ MUMS. Sužinokite, kaip galima sau padėti ir kas mums skuba į pagalbą.

Norintiems daugiau sužinoti apie Šviesos pagalbininkus ir jų energijas – Angelų kursai – Pradžia Rugsėjo 6 d.

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę