Natūralaus  Sveikatinimo sistema Life Expert + Life Balance

Visi norime būti sveiki nes tik tuomet jėgas, dėmesį ir energiją galime sutelkti į svajonių realizavimą, sumanymų įgyvendinimą ir išsikeltų tikslų siekimą. Tam, kad būtume sveiki, prireikia žinių ir asmeninių pastangų, nes vien vaistai, maistas ar sportas nepadarys mūsų sveikais, jeigu praleisime kitus svarbius sveikatai dalykus.

Ko reikia, kad žinotume kelią sveikatos link? Kad žinotume savo silpnas organizmo vietas, pažeidimus ar veiksnius ir laiku užbėgtume besiformuojantiems negalavimams ar problemoms už akių ir organizmui padėtume sugrįžti į harmoningą darbo režimą ?

 

Tam prireiks Natūralaus sveikatinimo sistemos Life expert + Life balance – tai yra asmeniniam naudojimui skirti organizmo testavimo bei atstatymo – koregavimo prietaisai, turintys Europos sąjungos sertifikatus. Prietaisai veikia biorezonanso principu ir yra unikalūs tuo, kad jų pagalba ne tik daugiau sužinome apie savo organizmą bei energinę struktūrą, tačiau ir turime galimybę pakoreguoti jau esamus pažeidimus, atsikratyti negalavimų, išsivalyti nuo mūsų kūne įsiveisusių grybelių, parazitų, toksinų ir pan.

Daugiau informacijos apie šią Natūralaus sveikatinimo sistemą:

Life Expert – prietaisas skirtas organizmo ir visos mūsų energinės būklės parametrų nuskaitymui. Prijungtų prie Life Expert įrenginio, ant žmogaus kūno uždėtų trijų elektrodų pagalba, yra nuskaitomi organų ir organizmo sistemų bei įvairių biocheminių parametrų rodikliai. Life Expert jungiasi prie kompiuterio, kur nuskaitymo metu gauti duomenys yra analizuojami, lyginami su didele sukaupta įvairių duomenų apie žmogau kūno sistemų bei organų funkcionavimą apsprendžiančia duomenų baze. Čia sukaupti  duomenys ir apie sveikus žmones bei jų organizmo sistemų veiklą, taip pat įvairiomis ligomis sergančių, patiriančių negalavimus ir sveikatos trikdžius asmenų duomenys. Tai milžiniška duomenų bazė, kurios pagalba analizuojami žmogaus, Life Expert prietaiso pagalba, nuskaityti duomenys.

Life balance – nešiojamas prietaisas, naudojamas organizmo darbo ir visos energetinės sistemos koregavimui ir atstatymui. Po organizmo parametrų nuskaitymo yra sudaromi Asmeniniai korekcijos ir harmonizavimo kompleksai, jie įrašomi į nešiojamą prietaisą Life Balance, žmogus jį nešiodamas gauna jam reikalingus stiprinančius, atstatančius, valančius toksinus ar naikinančius bakterijas bei parazitus biorezonansinius virpesius.

Paprastai prietaisai Life Expert ir Life Balance yra naudojami ir įsigyjami kartu, kad būtų galimybė nusitestuoti, o po to į nešiojamą prietaisą įrašius asmeninius atstatančius, naikinančius parazitus, valančius ar koreguojančius kompleksus, gauti visai mūsų energinei sistemai bei organizmui reikiamą pagalbą.

Atlikus testavimą su Life Expert gaunama daug įdomios informacijos:

  • Matosi bendra organizmo sistemų būklė.
  • Diagrama su atskirų organų veikla, stuburo ir slankstelių būkle, taip pat pažeidimai ir dėl to atsirandantys negalavimai, prasidedančios problemos.
  • Sudaromas reitingas, t.y. organizmo pažeidimų išdėstymas, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį ir pagal ką bus sudaromas atstatomasis asmeninis kompleksas žmogui, kas svarbiausia, kad būtų koreguojama siekiant atstatyti sveikatą.
  • Parodo organų veiklos nukrypimus, ar stipriai jie nukrypę nuo normos, ar didelė grėsmė,
  • Matome energinės sistemos ir čakrų būklę, aurogramą.
  • Sužinome, kokie ir kur organizme kaupiasi grybeliai, bakterijas, veisiasi kirminai, yra virusai ir kaip jie reiškiasi.
  • Parodo tikrą ir biologinį žmogaus amžių, kaip intensyviai vyksta senėjimas.
  • Parodo kokių trūksta vitaminų, kas vyksta organizme. Kokių trūksta amino rūgščių.
  • Matome užterštumą, toksines apkrovas, alergines reakcijas (sudirginimą į įvairius dirgiklius) ir dar daug visko…

Po testavimo ta visa ataskaita su informacija išsiunčiama žmogui į elektroninį paštą, ataskaitoje yra labai daug įvairių parametrų, palyginimų, diagramų apie organizmo stovį, būklę, rezervą, nukrypimus nuo reikiamo darbo režimo, energijos potencialą, daug informacijos apie organizme gyvenančius parazitus, grybelius, bakterijas. Čia taip pat rasime informaciją apie organizmo reakciją į tam tikrus maisto produktus, mitybos patarimus, prognozes dėl galimų negalavimų ateityje bei daug kitų įdomių ir reikalingų dalykų, padedančių suprasti, kaip funkcionuoja mūsų organizmas, bei kaip ilgau išsaugoti gerą savijautą ir aukštą energijos lygį.

Žinoma, tai ne gydymas ir ne sveikatos priežiūra, o informacija apie mūsų kūną ir jame vykstančius procesus. Žinodami šią informaciją galime imtis reikiamų priemonių, naudoti asmeninius atstatančius, koreguojančius, bakterijas naikinančius, padedančius organizmui atgauti energiją ir veikti optimaliai kompleksus (su prietaisu Life Balance), taip pat rinktis trūkstamas organizmui medžiagas, jeigu dėl jų trūkumo kyla pažeidimai, galime pasitikrinti kokie vaistai, maisto papildai ar vitaminai mums tinka, kiek jie yra įsisavinami, koks pokytis po jų naudojimo. Turėdami reikiamą informaciją mes galime įtakoti senėjimo procesus organizme, o taip pat laiku sureaguoti ir kreiptis į medikus jeigu tam yra poreikis.

 

Galima įsigyti:

Life Expert (prietaisas testavimui)+ 1 vnt Life Balance (nešiojamas prietaisas asmeninėms atstatančioms programoms).

Life Expert (prietaisas testavimui)+ 2 vnt Life Balance (nešiojami pritaisai asmeninėms atstatančioms programoms).

Turint 2 vnt Life Balance prietaisus, vieną patogu naudoti sau, o kitą – šeimos nariams, artimiesiems, draugams ar kam tik prireikia.

Esame kompanijos, gaminančios šiuos prietaisus partneriai, tad dėl prietaisų įsigijimo, o taip pat tikslesnės informacijos ir kainų teirautis el.paštu kosmoenergetika@gmail.com

Taip pat kviečiame pažiūrėti vaizdo filmuką apie technologiju naujienas – asmeniniam naudojimu skirtą Natūralaus sveikatinimo sistemą:  


 

 

Būkime sveiki, pažinkime savo kūną ir mylėkime jį!