Jūsų prašymu – Spalio 11 d. Nuotoliniai Taro kursai

PRANAŠAVIMO MENAS IR INTUICIJOS AKTYVACIJA

Spalio 11 d. kviečiame jus prisijungti prie ypatingųjų nuotolinių Taro kursų, kurie žada jums ypatingą kelionę į pažinimą, įgūdžių tobulinimą ir gebėjimų augimą.

Šie Taro kursai – tai nepaprasta galimybė įsigilinti į Taro kortų pasaulį, suprasti jų prasmę ir išmokti skaityti šias daug ką galinčias atskleisti kortas. Tačiau tai yra daug daugiau nei tik kortų skaitymas. Tai – pažinimas, pranašavimas, gebėjimas numatyti ir paaiškinti įvykius bei atrasti atsakymus į svarbius klausimus.

Ar jūs norite:

  • Įsisavinti Taro kortas?
  • Išmokti atlikti Taro būrimus?
  • Sužinoti ateitį?
  • Suprasti Taro simboliką?
  • Atverti savo intuiciją?

Jei taip, tai Taro kursai yra būtent jums. Mūsų kursai siūlo išsamų mokymo planą, kuris apima visus Didžiuosius Taro arkanus – 22 pagrindines Taro kortas su jų giluminėmis prasmėmis ir simboliais.

Mokytoja Elė Soul, patyrusi tarologė, gydytoja, psichoinformaciologė ir kosmoenergetikos mokytoja, jums padės įgyti visus būtinus įgūdžius ir žinias.

Šie kursai atvers naujas galimybes ir padės jums pažinti tiek save, tiek ir kitus žmones iš naujos perspektyvos. Tai puiki galimybė ugdyti savo intuiciją ir gauti nepakeičiamą įrankį savo gyvenimo kelyje.

Šių Taro kursų dalyviai gaus DOVANA! – Taro Rider 78 kortų kaladę, kurios vertė 30,75 eur tinkamą šiems mokymams, praktikoms ir būrimams bei nemokamą jos atsiuntimą į pasirinktą LP Express paštomatą Lietuvoje.

Dabar šiems kursams taikoma net 47% NUOLAIDA!

Kvailų norų nebūna, yra tik tie, kuriuos mums padiktuoja širdis. Tai, kad skaitote šį laišką, gal būt yra širdies vedimas į naują ir intriguojantį Taro pasaulį. Prisijunkite prie mūsų ir pradėkite savo Taro kelionę kartu su mumis.

 Registracija ir daugiau informacijos čia…

Esame įsitikinę, kad šie kursai pakeis jūsų požiūrį į pasaulį ir padės jums augti bei tobulėti.

Šiltai kviečiame prisijungti ir pasidalinti šia puikia galimybe su draugais!

Su meile ir dėmesiu,
Kosmoenergetika.lt komanda

Pirkinių krepšelis