PAMATYK MANO SIELĄ…

 Ypatinga praktika, kurios metu gali atsiverti labai gilūs žmogaus aspektai

Ar leistum kitam žmogui pažvelgti į savo Sielą? Ar norėtum kad jis papasakotų, koks stebuklas slypi tavyje?..

Egzistuoja tokia praktika- Žiūrėjimas vienas kitam į akis. Tam, kad ją atlikti nereikia kažkokios specialaus pasiruošimo, nereikia jokių ypatingų aplinkos sąlygų. Tik to žmogaus, su kuriuo atliksi praktiką.

\"\"Žiūrėjimo į akis praktika padeda savyje išvystyti tam tikras galias ir gebėjimus:

 • Padeda sukoncentruoti energiją žvilgsnyje
 • Padeda susitelkti į vyksmą “čia ir dabar“
 • Vystoma sąveika su kito žmogaus energijomis
 • Didėja energinis potencialas
 • Sveikatinimo efektas
 • Vyksta Energijų harmonizacija
 • Atsiveria Energinių centrų- čakrų piltuvai
 • Įgudus galima pamatyti kito žmogaus Sielą…
 • Yra vystomi ekstrasensoriniai gebėjimai
 • Sąveikaujama su žmogaus informaciniu planu
 • Pasąmoniniu lygmeniu gaunami atsakymai į savo neišspręstus klausimus
 • Pajuntama kito žmogaus Esybė
 • Stiprėja pojūtis kad visa yra Viena…

Kaip teisingiausia atlikti šią Žiūrėjimo į akis praktiką?

Pirmiausia svarbu pasirinkti tinkamą praktikos dalyvį. Nerekomenduojama rinktis žmogaus, kuris jums kažkuo nemalonus, su kuriuo jaučiate, kad nenorite eiti į artimesnį ryšį. Nepatartina dalyvauti tokiose praktikose su labai nusilpusiais, sunkiai sergančiais žmonėmis,- tokios praktikos metu prarasite daug savo gyvybinės energijos.

Nepatartina praktikuotis su Magija užsiiminėjančiais asmenimis,- maginiai triukai gali padėti pasiglemžti didelę dalį jūsų energijos.

Labai tinkamas praktikos dalyvis bus tas, kuris jums atrodo patrauklus, malonus, įdomus.

Pati praktika pradedama dviem žmonėms sustojus ar atsisėdus vienas priešais kitą. Tuomet reikia užsimerkti, atsipalaiduoti ir keletą kartų giliai įkvėpti ir lėtai iškvėpti, stengiantis nuraminti savyje bet kokį proto ar logikos balsą. Kai esame pasirengę atsimerkiame ir įsivaizduojame, kad priešais mus sėdi labai labai mylimas žmogus. Pasistenkime pajusti meilę, kurią jam skiriame. Per šį meilės jausmą žvelgiame kitam žmogui į akis. Atlikdami praktiką nemirksėkite. Akys turi būti atpalaiduotos, žvilgsnis lengvas, o pats žiūrėjimas, kaip žaidimas. Koncentruokitės ne tiesiai į akis ar jų vyzdžius, o į tašką tarp antakių. Taip žvilgsnis į akis bus šiek tiek išsklaidytas, nekonkretus. Su tokiu išsklaidytu žvilgsniu galime įsiskverbti labai giliai, pasipraktikavus ir kitam žmogui atsivėrus- iki pat jo Sielos.

Reikėtų neužmiršti, kad kitas žmogus priims jus ir jūsų žvilgsnį tik tuomet, jeigu jis bus pripildytas meilės. Tad visos praktikos metu pasistenkime savyje generuoti meilės jausmą ir šį jausmą su žvilgsniu siųsti žmogui.

Jeigu tai pavyks abiems praktikos dalyviams- sulauksite malonių patyrimų, neišdildomų įspūdžių ir daug sužinosite apie vienas kitą..

Kiek tęsti praktiką?- tikslaus atsakymo nėra. Pradžioje tai darykite neilgai, gal būt keletą minučių, t.y. tol, kol nesijaučiate per daug nuo šio veiksmo pavargę. Vėliau praktikas galima ilginti, praktikuotis su vis kitais asmenimis.

Po kiekvienos praktikos mintimis užbaikite veiksmą, pasakydami “Baigta“. Ir su ranka perskirkite jus  jungiančią erdvę atlikdami vertikalų rankos mostą iš apačios aukštyn. Taip kliento erdvė atskiriama jam, o jūsų- jums. Kitaip tai vadinama energinio ryšio nutraukimu. Kaip žinia, per šią ir kitas panašias praktikas yra sukuriamas stiprus energinis ryšys, jungiantis vieną praktikos dalyvį su kitu. Užbaigus praktiką, šis ryšys turi būti nutrauktas, tad nepamirškite atlikti praktikos užbaigimo akto, kaip parašyta aukščiau.

Norite išmokti ir sužinoti dar daugiau įdomių energinių dalykų? Norite gebėti valdyti energijas? Atlikti energinius valymus ir gebėti padėti įveikti ligas ir negalavimus?

Tuomet rinkitės Kosmoenergetikos mokymus, apie juos daugiau sužinosite čia…

\"\"

Įsisavinus bazinius Kosmoenergetikos pagrindus (pats pirmasis Kosmoenergetikos seminaras), kviečiame dalyvauti Akių seminare- Energinė akių ligų ir matymo korekcija, daugiau informacijos ieškokite čia…

Į visus seminarus reikalinga išankstinė registracija, dalyvio registracijos formas rasite kiekvieno seminaro aprašymo pabaigoje…

Patirkite įdomius dalykus…

 

aut. Eglė Gleščinskienė
Hilerė, Kosmoenergetikos Magistrė
https://kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

Kosmoenergetika- tai Dieviškasis išgydymas ir kelias į Sąmoningumo šventovę… Teirautis kosmoenergetika@gmail.com arba tel.: 8-618-03054

 

Pirkinių krepšelis