Magijos kursai (2 modulis) – Angelų ir šviesos pagalbininkų Magija

247,00

 

DOVANŲ KUPONAS Nuotoliniams kursams – Angelų ir šviesos pagalbininkų Magija! 

Padovanok sau arba kitam mylima žmogui DOVANŲ KUPONĄ, kuris tau atvers duris į ypatingą žinių, magijos, praktinių patirčių ir intuityvių gebėjimų online kursą.

Tai nuotolinių užsiėmimų kursas, kuriame susipažinsite su Magijos pagrindais, atliksite šviesos praktikas, o sumanymus realizuoti padės Šviesos pagalbininkai. Šis online kursas kels tavo vibracijas, nes su kiekviena praktika prisiliesi prie aukštų vibracijų energinių srautų, plės sąmonės ribas, suteiks žinių apie energines praktikas ir patarimų, kaip įveikti gyvenimo kliūtis ir sunkumus, padėti sau ar kitiems.

 

 • Čia sužinosite, kokie šviesos pagalbininkai mums gali padėti, įsisavinsite galios simbolius, sužinosite, kaip jie aktyvuojami.
 • Sužinosite namų energijų perkeitimo techniką.
 • Susipažinsite su technika, kaip nuskaityti reikiamus Akašos kronikų įrašus.
 • Susipažinsite su ugnies stichijos ypatumais bei sąveika su šios stichijos energija.
 • Įsisavinsite praktiką su Liuminatrono energija.

Šis kursas apima 7 pamokas, kurių metu gausite teorinę medžiagą bei praktines užduotis įgūdžių įtvirtinimui.

 

Pamokos pateiktos MP4 formatu, visos kurso medžiagos trukmė – 7 val. 10 min.

 

DOVANŲ KUPONAS KURSAMS – pati geriausia dovana jautriai ir norinčiai augti SIELAI…

Pasirinkite, kaip jūs ar asmuo, kuriam tai dovanojate, gaus DOVANŲ KUPONĄ. Po apmokėjimo jį galime išsiųsti el.paštu, per mesenger programėlę, taip pat atspausdintą ir įdėtą į voką paštu. Šį pasirinkimą galėsite patikslinti po apmokėjimo, su jumis bus susisiekta jūsų nurodytu el.paštu.

Aprašymas

Šis kursas apima 7 pamokas, kurių metu gausite teorines su Šviesos pagalbininkais, Angelais, Arkangelais, Dvasiniais vadovais ir Magijos pasauliu susijusias žinias.

Dalyviai gaus praktines užduotis ir įvairius pratimus įgūdžių įtvirtinimui. Bus perduota ypatingų Energinių praktikų ir Magijos ritualų technika. 

Tai antrasis Magijos kursų modulis (2 modulis) –  Angelų ir šviesos pagalbininkų Magija. 

Šį kursą galima įsisavinti ir neišklausius 1-modulio Magijos kurso (buitinė magija), tačiau norint tai padaryti, galima mokytis ir įsisavinti šį kursą ONLINE MAGIJOS KURSAS – BUITINĖ MAGIJA.

 

Šio Magijos kurso Pamokų temos:

 1. Dvasinis pasaulis ir jo hierarchija. Meditacijos praktika ir savo esamų trukdžių peržiūra.
 2. Angelų apsauga. Angelų apsaugos ženklas. Namų energijos perkeitimas su Angelų energijomis.
 3. Savo kūno matymas ir energinis gydymas. Energinis Akašos kronikų sveikatos įrašų naudojimo ženklas. Energinė praktika.
 4. Energinės praktikos naudojant ugnies stichiją. Vaško hologramos.
 5. Energinis gydymas ir pagalba krizių įveikimui. Liuminatrono energijos ir praktika.
 6. Žmogaus Šviesoraščio perkodavimo ritualas.
 7. Akašos įrašų skaitymas. Intuicijos aktyvavimas ir Chamalielio ženklas. Nuotolinė žmogaus ligų ir būvio diagnostika.

 

Tai savarankiško mokymosi kursas, video įrašus peržiūrėsite savarankiškai ir praktikas, pagal duotą metodiką, atliksite savarankiškai. Iškilus klausimams bus galimybė susisiekti el.paštu ir juos išsiaiškinti.

 

 • Studentai, kad geriau įsisavintų mokymų medžiagą, gaus rekomendacines namų darbų užduotis, kurias turės atlikti savarankiškai ir rekomenduojama tai padaryti iki po to einančios pamokos įrašo peržiūros.
 • Namų darbų užduotys nebus tikrinamos, tačiau jeigu kils kažkokių klausimų, mokymų medžiagos įsisavinimo eigoje bus galimybė susisiekti el.paštu ir pasiaiškinti.
 • Kiekvieną pamoką studentai galės peržiūrėti, įsisavinti patogiu laiku (mokymų medžiaga bus pasiekiama 2 mėn. laiko, tad viską tolygiai paskirsčius, gaunasi jog kiekvienos naujos pamokos įsisavinimui ir užduoties atllikimui bus savaitė laiko.

Kviečiame pasižiūrėti trumpą video apie šiuos Magijos kursus…

 

Magijos kursus veda Elė Soul – Eglė Gleščinskienė, projekto Dvasinis kelias vadovė, Rytų medicinos tarptautinės klasės Reiki Meistrė, I kategorijos Liaudies žiniuonė, turinti Praktinės šiuolaikinės parapsichologijos ekstrasenso kvalifikaciją. Žmogaus Energinių centrų (čakrų ir rezonatorių) derinimo technikų “Ugnies gėlelė”, “Šviesos rankos”, “Pakal Votan” rezonansinio – vibracinio metodo taikymo pacientų energetinei korekcijai bei vidinei harmonijai pasiekti specialistė, Kosmoenergetikos Mokytoja ir įvairių mokymų programų, skirtų žmogaus gebėjimų ugdymui, intuicijos aktyvavimui, darbo su energijomis ir Šviesos pagalbininkais autorė. Thetahealing® (Teta gydymo) metodo instruktorė- mokytoja, ThetaHealing Institute of Knowledge®, USA komandos atstovė.

 

Elė Soul daugeliui pažįstama ne tik kaip profesionali, ilgametę patirtį Energinės medicinos srityje turinti specialistė, bet ir kaip knygų “Langas tarp pasaulių”, “Aiškiaregė” ir “Mirties laikas arba 8 minutės” autorė, charizmatiška rašytoja, skaitytojams pasakojanti apie žmogaus galimybes, sąmonės atvėrimą bei virsmą į galios, grožio, meilės ir kūrybos Žmogų.. Daugiau informacijos apie naująją autorės knygas ieškokite čia: https://aiskiarege.lt/


Dėmesio! – Įsigijus ir apmokėjus už šį Dovanų kuponą, su jumis bus susisiekta jūsų nurodytu el.paštu. Ten gausite visus paaiškinimus, kaip ir kur rasite mokymų video medžiagą, taip pat, kaip jums ar kitam asmeniui bus atsiųstas pats Dovanų kuponas, jeigu jis skirtas DOVANAI.

Šie Nuotoliniai mokymai – tai video pamokas, jūs gausite aktyvią video pamokų nuorodą. Po įsigijimo video pamokos bus pasiekiamos 2 mėnesius laiko (skaičiuojant nuo apmokėjimo datos), tad asmeninį savo laiką planuokite taip, kad spėtumėte peržiūrėti ir įsisavinti visas pamokas.  

 

Kilus klausimams galite susisiekti el.paštu elesoul.lt@gmail.com