fbpx

Magiškas Talismanas

77.00

SPECIALIŲ RITUALU METU ASMENIŠKAI UŽSAKOVUI PAKRAUTAS MAGIŠKAS TALISMANAS

 

Magiškas talismanas tai ne tik gražus pakabutis ar papuošalas, bet ir galingas įrankis, kuris suteikia stiprybės ir aiškumo visoms jūsų maginėms praktikoms. Tai tarsi dvasinis kompasas, kuris padeda nukreipti ir sutelkti jūsų energiją teisinga linkme.

 • Pakabučio dydis: 18mm x 25 mm
 • Grandinėlės ilgis: 52 cm
 • Medžiaga: Nerūdijantis plienas

 

Yra skaitoma, kad Talismanai, pakrauti specialių ritualų metu, veikiant juos stipriomis energijomis, sugeba generuoti ir padėti išlaikyti asmeninę galią skatinančias energijas.

Talismanas sugeria kosmines energijas, leidžiančias jums lengviau pasiekti aukštesnius sąmonės lygmenis.

Suderintas su jūsų energine struktūra, talismanas rezonuoja su jūsų unikaliu vibracijos lygmeniu, leisdamas jums lengviau jungtis su kosmine sąmone.

 

Susidomėjai? Tai galbūt magiško talismano šauksmas – jis nuo senovės vertinamas amžinas padėjėjas, galintis užpildyti mūsų gyvenimą magija ir pranašumu. Toks Talismanas gali atverti naujas gyvenimo galimybes!

 

Saugus atsiskaitymas

Tai asmeniškai pirkėjui specialių ritualų metu energijomis pakrautas ir suderintą Magiškas Talismanas

Šis Talismanas gali būti naudojamas:

 • Maginių ritualų metu
 • Taro būrimo metu
 • Meditacijų metu
 • Individualių dvasinių praktikų metu

Talismano veikimas paremtas tuo, kad į jį ypatingų ritualų metu, naudojant specialias technikas ir energijas, yra įvedamos Magijos pasaulio programos. Vėliau, žmogui tą talismaną turint prie savęs, veikiant sferoje, kuri apibrėžta talismano programoje, o tai –  Magijos menas, aktyvuojasi ir sklinda talismane koduojama energija. Šios itin subtilios vibracijos veikia tiek patį žmogų, tiek toje situacijoje dalyvaujančius asmenis ar veikiančias jėgas.

Talismanas gali padėti sutelkti dėmesį ir energiją ten kur jos labiausiai reikia. Gali būti naudojamas tik turint gerus ketinimus ir nesiekiant kažkam pakenkti.

 

Kaip naudoti Magišką Talismaną?

 1. Pasiruošimas: Prieš kiekvieną maginį ritualą, Taro būrimą ar meditaciją, imkite talismaną į rankas ir atsikvėpkite, susitelkite kelias minutes, jausdami jo energiją.
 2. Papildymas: Norėdami maksimaliai išnaudoti talismano galias, nenaudojamą jį laikykite mėnulio šviesoje, arba tai darykite bent vieną naktį prieš planuojamą ritualą. Tai padės „įkrauti” jį kosminėmis energijomis.
 3. Koncentracija: Ritualo metu laikykite talismaną ant altoriaus arba būkite pasikabinę jį ant kaklo, leisdami jam tapti tarpininku tarp jūsų ir stipresnių jėgų.
 4. Valymas: Valyti talismano nereikia, jis turi būti persisunkęs reikiama įkrauta energija ir jūsų vibracijomis.
 5. Saugojimas: Kai nenaudojate talismano, laikykite jį saugioje vietoje, toli nuo elektronikos ir kitų trukdžių, neduokite kitiems asmenims jo čiupinėti ar nešioti.

Atminkite, kad, kaip ir bet kuris kitas magiškas įrankis, jūsų talismanas taps stipresnis kuo daugiau su juo dirbsite. Tai nėra vien tik papuošalas – tai jūsų asmeninis draugas dvasiniame kelyje.

 

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  Magiškas Talismanas
  77.00