Intuicijos lavinimo kursai 2024-03-06

250.00

KARMINIS LAIKAS IR INTUICIJA

INTUICIJOS LAVINIMO KURSAI

online 5-Kių užsiėmimų renginys su Meditacijos ir energinio poveikio specialiste, gydove ir rašytoja Ele Soul

Užsiėmimų pradžia 2024 m. Kovo 6 d. 19 val.

 

Tai karminis laikas, karminiai metai, kuomet juntame, patiriame ir išgyvename daugybę grėsmių ir iššūkių. Kyla klausimas, kaip orientuotis ir kaip veikti, kad būtume saugesni, kaip veikti, kad būtume sėkmingesni, kaip žinoti ką daryti ir ko ne?

Tam aktualu įdarbinti intuiciją, tad, žinoma, mokėti tai daryti, žinoti intuicijos ypatumus, ženklų ir signalų skaitymo gaires, gebėti atpažinti ir išgirsti intuicijos balsą, nemaišyti jo su proto išvadomis ar apėmusiais jausmais.

Kovo 6 d. 19 val. junkimės į 5-kių užsiėmimų Intuicijos lavinimo grupę ir ženkime žingsnį į savęs pažinimo, intuityvaus veikimo ir vidinio žinojimo gelmes. 

Leiskime savo kūnui ir sielai išsivaduoti nuo abejonių, baimių, tariamų ir menamų grėsmių ir išmokime klausytis savo intuicijos. Išmokime veikti ir rinktis intuicijos vedami, gebėdami rinktis ne masinius sprendimus, bet tuos, kurie geriausi būtent jums, kurie padės išvengti pavojų, realizuoti save ir jaustis laimingesniais.

Aktyvuokime savo slaptą įrankį – Intuiciją ir tegul ji ves teisingiausiu ir palankiausiu, maloniausiu keliu.

 

Ženkime į kokybišką naują savo gyvenimo būtį – lavinkime savo INTUICIJĄ!

Intuicija yra tarsi vidinis kompasas, leidžiantis mums priimti sprendimus, kai logika ir įrodymai mus palieka be atsakymų.

Kiekvienas iš mūsų turėtų ugdyti savo intuiciją, nes ji yra neatsiejama mūsų proto ir širdies sąveikos dalis. Vystydami intuiciją, mes mokomės pasitikėti savo vidiniais jausmais ir intuityviai jausti gyvenimo kryptį. Tai ne tik padeda spręsti kasdieninius iššūkius, bet ir atveria duris į gilesnį savęs pažinimą, leidžia atrasti naujas perspektyvas ir kurti prasmingesnį gyvenimo kelionę.

Mokytis klausytis ir sekti savo intuiciją yra kelias į pilnavertį ir harmoningą egzistavimą, kur kiekvienas sprendimas ir veiksmas yra atliekamas su pasitikėjimu ir darna.

INTUICIJOS LAVINIMAS – tai 5-kių Online užsiėmimų Intuicijos lavinimo kursai, kurių metu sužinosite daugybę dalykų apie Intuiciją, jos kalbą, signalus, trukdžius, atpažinimo būdus, sužinosite apie teisingus ir klaidinančius kūno signalus, patirsite įvairias Intuicijos aktyvavimo praktikas, atliksite namų darbus ir užduotis, sąlygojančias palaipsnį intuicijos atsivėrimą.

Užsiėmimo temos:

1 Užsiėmimas: Intuicijos Pagrindai

  • Teorija: Kas yra intuicija ir kaip ji veikia?
  • Praktika: Įžanginė meditacija, skirta prisijungti prie savo Vidinio vedlio.

2 Užsiėmimas: Jausmų ir Kūno Signalai

  • Teorija: Kaip mūsų kūnas kalba su mumis per jausmus ir pojūčius.
  • Praktika: Kūno skenavimo meditacija ir emocinių pojūčių atpažinimas.

3 Užsiėmimas: Protas, Intuicija ir Sprendimų Priėmimas

  • Teorija: Protas prieš intuiciją – kaip juos suderinti.
  • Praktika: Meditacijos, skirtos protinių įpročių atpažinimui ir intuicijos stiprinimui.

4 Užsiėmimas: Intuicijos Gylis

  • Teorija: Gilaus sąmoningumo ir intuicijos ryšys.
  • Praktika: Gilios sąmoningumo meditacijos ir vizualizacijos.

5 Užsiėmimas: Intuicijos Integracija Į Kasdienį Gyvenimą

  • Teorija: Intuicijos panaudojimas sprendimų priėmime, kūryboje ir asmeniniame augime.
  • Praktika: Praktiniai pratimai intuicijos naudojimui kasdienėje veikloje.

Kiekvieno užsiėmimo pabaigoje bus rekomenduojamos užduotys, kurios padės dalyviams praktikuoti ir gilinti naujai įgytas žinias ir įgūdžius. Taip pat mokymų grupėje dalinsimės savo patirtimis ir iššūkiais, susijusiais su intuicijos vystymu.

 

Kaip vyks užsiėmimai?

Užsiėmimai vyks kartą per savaitę Online režimu tam skirtoje Facebook grupėje. Rekomendacija dalyvauti kiekviename užsiėmime tuo laiku, kai jis vyksta. Nesant galimybės, dalyvis galės peržiūrėti užsiėmimo įrašą, visi mokymų įrašai liks grupėje iki užsiėmimų pabaigos ir dar vieną mėnesį jiems pasibaigus.

Užsiėmimai vyks trečiadienio vakarais, nuo 19 iki maždaug 20.30 val. Viso bus 5 užsiėmimai. Pirmasis užsiėmimas – Kovo 6 d. Tai online renginys, kuris vyks tam skirtoje Facebook grupėje, į ją dalyviai bus pakviesti jungtis po registracijos ir apmokėjimo.

Po kiekvieno užsiėmimo grupėje liks vaizdo įrašas, įrašai liks iki užsiėmimų pabaigos + 4 savaitės jiems pasibaigus.

Užsiėmimus ves gydovė ir rašytoja, meditacijos ir energinio poveikio specialistė Elė Soul (Eglė Gleščinskienė).

Jeigu jums aktualu vystyti savo intuityvius gebėjimus, išmokti klausytis intuicijos balso, gauti savo Vidinio vedlio patarimus ir patirti Dvasios vedimą, šie kursai kaip tik jums.

Kad geriau susipažintumėte su mokytoja, kviečiame skaityti neseniai pasirodžiusius Elė Soul romanus apie intuityvių gebėjimų vystymą, meilę, sielų bendravimą, ryšį su mirusiais ir išlaisvinimą nuo apsėdusių dvasių knygas „Aiškiaregė“ ir „Mirties laikas arba 8 minutės“.

Knygas rasite čia… 

Pirkinių krepšelis
Intuicijos lavinimo kursai 2024-03-06
250.00