fbpx
Akcija!

Paveikslas IN-JANG 7

45.00210.00

 

Paveikslas IN-JANG 7

Tai spaudinys ant kokybiškos foto drobės, atspaustas neblunkančiais, ekologiškais dažais. Su porėmiu, paruoštas kabinimui ant sienos. Paveikslai yra pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

In-Jang Ženklas: Harmonijos ir Pusiausvyros Simbolis Namuose: In-Jang ženklas, žinomas Vakaruose kaip Yin ir Yang, yra vienas iš pagrindinių kinų filosofijos Taoizmo elementų. Tai simbolis, atspindintis amžiną ir dinamišką pusiausvyrą tarp priešingų, bet papildančių jėgų gamtoje ir žmogaus vidiniame pasaulyje.

Simbolio Reikšmė: Yin (In), atstovaujantis moteriškumą, pasyvumą, tamsą ir Mėnulį, bei Yang (Jang), simbolizuojantis vyriškumą, aktyvumą, šviesą ir Saulę, kartu sudaro harmoningą visumą. Šis ženklas moko, kad viskas gamtoje yra tarpusavyje susiję ir dinamiškai kintama, ir kad harmonija yra pasiekiama tik priimant ir subalansuojant šias priešingas jėgas.

Po užsakymo paveikslas bus išsiųstas per 5 darbo dienas.

Saugus atsiskaitymas

Jūsų pasirinktas paveikslas  tai spaudinys ant foto drobės, puikus meno kūrinys, kurio tekstūra puikiai atspindi kokybiškas spalvas. Kiekvienas spausdinimas atliktas su ekologiškais dažais, o gamintojas garantuoja ilgalaikį atsparumą išblukimui – net iki 80 metų!

Paveikslai yra pritvirtinti ant medinio porėmio, o didesnių išmatavimų porėmiai yra papildomai sutvirtinti mediniais skersiniais. Be to taip pat yra pritvirtintas metalinis troselis, tad įsigytą paveikslą lengvai ir patogiai galite iškarto tvirtinti prie sienos.

Pasirinkdami In-Jang simbolių paveikslų tematiką, ne tik suteiksite jaukumo savo būstui ar darbo patalpoms, bet ir turėsite nepakartojamą interjero detalę, kuri padės jums kurti harmonizuojančią atmosferą.

Harmonizavimas Namų Erdvėje: In-Jang simbolis namuose gali padėti subalansuoti skirtingas energijas – ramybę ir aktyvumą, šviesą ir tamsą, šilumą ir šaltį. Jis gali būti naudojamas kaip meditacijos objektas arba kaip priminimas apie gyvenimo pusiausvyrą ir svarbą.

Kur Kabinti Paveikslą? Paveikslas su In-Jang simboliu gali kabėti bet kuriuose kambariuose ar erdvėse, kuriose siekiama sukurti ramybės ir atsipalaidavimo atmosferą. Taip pat jis tinka svetainėje ar darbo kambaryje, kur jis gali padėti sukurti subalansuotą, skatinančią produktyvumą ir pozityvią aplinką, erdvę.

Poveikis: In-Jang simbolis gali padėti žmonėms jaustis labiau susijungusiais su savo „vidiniu vedliu” ir sąmoningumu. Jis taip pat skatina atvirumą įvairioms patirčių pusėms, padeda sumažinti stresą ir skatina dvasinį augimą. Dažnai In-Jang simbolis namų erdvėje tampa ne tik dekoratyviu elementu, bet ir gilios filosofinės sąmonės atspindžiu, skatinančiu harmoniją, pusiausvyrą ir vidinę ramybę.Šis In-Jang paveikslas yra puiki dovana, jei norite nudžiuginti draugą, kolegą, mylimąjį ar artimą žmogų. Tai dovana, kuri ne tik nudžiugins, bet ir padovanos malonias emocijas, kaskart žiūrint į jį.

Tai yra daugiau nei paprastas paveikslas – tai meno kūrinys, kuris gyvens kartu su jumis ir praturtins jūsų gyvenimą!

Paveikslai su porėmiais (paruošti kabinimui ant sienos) pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Į užsienį galime pristatyti tik spaudinį ant drobės be porėmio, susuktą į ruloną. Esant poreikiui kreiptis elesoul.lt@gmail.com

Pasirinkite paveikslo dydį:

30 x 20 cm, 60 × 40 cm, 90 × 60 cm, 120 × 80 cm, 150 ×100 cm

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Paveikslas IN-JANG 7
    45.00210.00Pasirinkti savybes