ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.    

 

Šios savaitės energijos mums padės atsiriboti nuo žeidžiančių įvykių, nuo priešininkų ar prieš mus nusiteikusių asmenų veiksmų. Išaugs koncentracija, bus nebe taip sunku sutelkti dėmesį ties kažkokiu svarbiu reikalu ar sumanymu.

Psichologiškai nebebūsime taip lengvai pažeidžiami, kaip pastarąsias kelias savaites. Mūsų gyvenime ir aplinkoje atsiras daugiau laisvės, o daugelį sudėtingų ir varginančių dalykų dabar bus lengviau nuleisti juokais, neparodant kaip tai mums yra svarbu, neatskleidžiant silpnųjų savo pusių, nesiveliant į bereikalingus ginčus.

Ši savaitė tinkama užbaigti besitęsiančius darbus ar padėti tašką ten, kur norisi pabaigos ir aiškumo, o ne nuolatinio vilkinimo. Prireiks kategoriškumo ir tiesmukumo, tačiau tik taip savo gyvenime įvesime tvarką. Ypač gerai ir stipriai veiks įvairios valančios Dvasinės praktikos, lengviau susiderinsime su aplinkos energijomis ir didelį darbą jos tiesiog „nuveiks už mus“.

 

Tai metas, kuomet naujai skleisis išsilaisvinimo idėjos, galime sulaukti drąsių pozityvių permainų susijusių su ankstesniais žmogaus suvaržymais, pokyčių žmogaus teisių ar laisvių sistemoje. Galimi autoritetų pasikeitimai, asmenys, kurie mums iki šiol atrodė ir buvo patikimais gyvenimo kelio vedliais, dabar gali atitolti. Savyje pajusime didesnį aiškumą, galbūt atrasime naujus autoritetus, kitus asmenis, kurie tiksliau atitinka mūsų poreikius, atspindės ir padės siekti naujai gimstančių vertybių ir tikslų.

 

Gali išaugti aktyvumas, kuris skatins spręsti užsigulėjusias, įsisenėjusias šeimos problemas. Tai kas mums nepatinka ar netenkina asmeniniuose santykiuose, kas skaudina ir yra nepriimtina, dabar vėl iškils visu savo didumu. Tokiose situacijose, ko gero, nebe išvengsime dilemos arba-arba. T.y. toliau atidėlioti neišspręstų reikalų nebeeis. Tad santykiai šeimose svarstyklių lėkštelės bus nusverti į vieną ar kitą pusę, sulauksime arba pagerėjimo, atleidimo ir susitaikymo, arba patirsime galutinį atotrūkį, kuomet taps aišku, kad niekas daugiau su žmogumi, kuris buvo ilgą laiką šalia, nebesieja.

 

Norintiems atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio ar nikotino bei kitų svaiginančių medžiagų, ši savaitė gali sąlygoti galutinį apsisprendimą. Bus lengviau priimti tokį sprendimą, rasti įvairios patariančios ir palaikančios šiuos pasirinkimus literatūros, imtis konkrečių veiksmų savo pasiryžimui įgyvendinti.

Visus ypač gerai ramins ir padės giliau atsipalaiduoti balta spalva.

 

aut. Eglė Gleščinskienė
https://kosmoenergetika.lt/


Norite gauti energijų horoskopus pirmieji?ANGELŲ MEDICINA, online kursas, kuris padės atrasti gyvenimo žavesį ir azartą

Kursų pradžia 2021 m. Rugsėjo 1 d.