ENERGIJŲ HOROSKOPAI

 

Šią savaitę sulauksime naujo impulso, naujosios informacijos ir postūmio užsiimti darbais, kurie buvo įstrigę.

Aplinkos energijos bus palankios darbams, kuriems subrendome ir tinkamai pasirengėme. Tinkamas laikas susitarimams, kontraktams bei ilgalaikių projektų pradžiai ir vystymui, vis dėlto kliūčių galime sulaukti ir čia,- atidžiau peržiūrėkime pasirašomus dokumentus, iki galo išsiaiškinkime naujų darbų ar projektų sąlygas.

Darbai tikėtina pajudės pirmyn atnešdami netikėtus pokyčius, – tad tikrai prireiks kantrybės, sutelktumo ir motyvacijos. Netiesiogiai būsime tikrinami dėl savo ketinimų ir vertybių, norime ar ne – pereisime vidinio – dvasinio apsivalymo vartus.

Šiuo metu daugelyje situacijų mums atsivers nauja informacija, “praregėsime”, suprasime iki šiol buvusių kliūčių ir sunkumų prasmę. Santykiai su aplinkiniais taps nuosaikesni, taikesni ir harmoningesni, tačiau daug ką lems mūsų pačių pastangos.

Šią savaitę mus pasieks kiek kitokios energijos, nei esame įpratę, tad daugiau laiko skirkime sau adaptacijai, prisitaikymui, poilsiui – jei jausime, kad mums jo reikia. Stebėkime, atkreipkime dėmesį į savo jutimus, neignoruokime nuojautos ir besikartojančių, mus lydinčių ženklų. Jie padės rasti teisingiausius sprendimus, darniai įsilieti į aplinką, kurioje tuo metu esame, bei judėti reikiama kryptimi.

 
aut. Eglė Gleščinskienė                            www.kosmoenergetika.lt

ANGELŲ TERAPIJOS UŽSIĖMIMŲ CIKLAS- Pradžia Rugsėjo 6 d.