ENERGIJŲ HOROSKOPAI

 

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau. 

Tai besikeičiančių energijų metas. Mūsų aplinkoje keisis vyraujantis energinis fonas. Asmeniniuose bei darbo santykiuose kils daugiau įtarimų, kompleksų, įtampų, kas sąlygos sudėtingesnę bet kokių sprendimų ar kompromisų paiešką. Augs dirglumas, truks pasitikėjimo, jausimės išsibalansavę, įtraukti į emocines audras ir konfliktiškai nusiteikusių asmenų santykių aiškinimąsi.

Daugeliui truks rudens nešamos ramybės ir atokvėpio, atrodys, jog visoje aplinkoje grėsmingai tvenkiasi tamsūs debesys ir artėja audra, kuriai kilus neišvengsime nuostolių.

Logiką teks derinti su vidine nuojauta, stabtelėti, kuomet jausime, kad įvykiai per daug mus įtraukia į savo sūkurį, kad per aštriai ir per giliai emociškai atliepiame į nuolat besikeičiančią situaciją.

Galime pasijusti vieni su savo problemomis, bus sunkiau prisišaukti pagalbą, sulaukti atsako, būti išklausytiems ir išgirstiems. Vis dėlto savaitės bėgyje teks rinktis ir priimti svarbų sprendimą, kuomet aplinkybės mus spraus į kampą: pasitikrinsime atsakomybes, peržiūrėsime vertybes, kuriomis vadovaujamės ir daug ką pamatysime naujai, atmetę ligi šiol teisybę temdančius iliuzijų filtrus.

 

aut. Eglė Gleščinskienė
www.kosmoenergetika.lt

Norite gauti energijų horoskopus pirmieji?ENERGINĖS MEDICINOS – KOSMOENERGETIKOS MOKYMAI