fbpx

Rugsėjo 18 -24 d. energijų horoskopai

ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.   

Šią savaitę taps ypač jautrios santykių  bei veiklos sritys.

\"\"

 
Bendras energetinis įvertinimas: Ši savaitė bus pilna pasirinkimų, persvarstymų, taip pat galimybių susitelkti į asmeninį augimą bei dvasinės pusiausvyros siekimą. Augantis mėnulis suteiks jėgą ir skatins naujas pradžias, o aplinkos energijos atneš kintančius, nerimastingus jausmus.
Darbas: Mėnulis skorpiono ženkle savaitės pradžioje padės darbe jaustis stipriais, bet kartu būsime emociškai pažeidžiami ir jautrūs. Tai laikas, kai gali iškilti seni nesutarimai, tačiau tikėtina, kad bendravimo problemos bus greitai ir nesunkiai išspręstos. Šaulio energija viduryje savaitės skatins imtis iniciatyvos ir naujų projektų, bet būkime atsargūs dėl per didelio optimizmo.
Santykiai: Savaitė gali prasidėti šiek tiek įtempta dėl skorpiono energijos, kurioje vyrauja stiprios emocijos ir paslėptos intrigos. Tačiau šaulio energija savaitės viduryje atneš daugiau entuziazmo bei praskaidrins nuotaiką. Taigi, jei kils problemos, išsakykite savo neapsitenkinimą atvirai ir sąžiningai. Ožiaragio savaitės gale skatins susitaikymą, solidarumą bei stabilumą santykiuose.Sveikata: Augantis mėnulis gali suteikti daugiau energijos ir gyvybingumo, tačiau svarbu stebėti savo emocinę pusiausvyrą. Skorpiono mėnulio metu svarbu rūpintis virškinimo sistema, o šaulio metu – klubais ir kojomis. Mėnulis Ožiaragyje skatins pasirūpinti kaulais ir dantimis.

 

Kūryba: Ši savaitė gali atnešti naujas idėjas ar vizijas. Tai puikus laikas rašymui, piešimui ar bet kuriam kitam kūrybiniam darbui.

 

Ko tikėtis: Tai nėra statiškas laikas, galime sulaukti tiek iššūkių, tiek naujų galimybių. Būkime pasirengę susidurti su senomis problemomis, bet nepraleiskime gerų progų.

 

Ko vengti: Patartina vengti per daug impulsyvaus elgesio, ypač savaitės pradžioje ir būti atviriems pokyčiams. Taip pat būkime atidūs savo sveikatai, šis laikas išryškins jau esamas problemas.

 

aut. Eglė Gleščinskienė                                            www.kosmoenergetika.lt

ATRASK PASLAPČIŲ PASAULĮ – SPALIO 25 D. MAGIJOS KURSŲ PRADŽIA

\"\"

 

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę