ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.  

 

Dvilypis metas. Galime savo elgesiu pritraukti ypatingus mistinius ženklus, skatinančius mus kažkaip iškreiptai suvokti supančių įvykių reikšmę ir prasmę. Galime pasiklysti savo emocijose, mintyse ir pasirinkimuose…

 

 

Tai laikas, kai lengviau bus imamasi kontrolės veiksmų, dažniau baudžiama, į paviršių iškeliamos vadovų, pareigūnų, atsakingų institucijų klaidos.

 

Vis dėl to tikėtina, kad aktyviau reikšis įvairios priešiškos struktūros, nusikaltėlių bei teroro aktų grupuotės. Didesnę įtaką turės ir savo galią demonstruos juodųjų magų, burtininkų bei asmenų, turinčių ryšį, kontaktą su tamsos jėgomis atstovai.

 

Bus sunkiau apsiginti nuo panašaus poveikio atakų, sunkiau suvokti ir pasinaudoti savo valia, rinktis priemones ir užkirsti tokiam poveikiui kelią.

Šis metas bus sudėtingesnis tiems, kas yra lengvai emociškai pažeidžiamas ir besąlygiškai priima bet kokią pasiekiančią informaciją, kas klausosi ir ieško žinių apie nelaimes ir visokius kenkiančius žmonėms dalykus,- atsiversime ir panašiame energetinių vibracijų lygmenyje veikiančioms tamsos ir blogio jėgoms, tad į mus lengviau ir greičiau galės patekti bet koks tamsos gaivalas, žemutinių astralinių sluoksnių pasaulių energijos, kurios įtakos energijos praradimą, pesimizmą, įvairaus pobūdžio kančią, paniką, skausmą ir baimę.

 

Turėtume labiau kontroliuoti mus pasiekiančią informaciją, kuri yra transliuojama ar perduodama įvairiomis žiniasklaidos priemonėmis, internetu ir net paprastu bendravimu. Išlaikydami informacinę švarą apie save, apsisaugosime nuo įvairaus pobūdžio negatyvių dalykų, išliksime ramūs, nebūsime emociškai pažeidžiami.

 

Ši savaitė – palankus laikas dvasinėms praktikoms, dvasiniam apsivalymui, dvasiniam mokymuisi ir talentų ugdymui. Pagalbos sulauksime iš tikrų, laiko patikrintų, draugų. Sėkmingiau veiksime ir geriau jausimės išlaikydami santūrumą, rūpindamiesi ne vien savimi, bet ir mums padedančiais, gero linkinčiais žmonėmis. Prisiminkime, kad dažnai svarbu ne rezultatas, bet pats procesas, tad mėgaukimės tuo, ką darome ir darykime tai taip gerai, kaip tik galime…

Savaitės pabaiga bus lengvesnė, atsiras daugiau vilties..

 

aut. Eglė Gleščinskienė                                                   www.kosmoenergetika.lt

MOKOMĖS KOSMOENERGETIKĄ – NUOTOLINIAI SEMINARAI

www.kosmoenergetika.lt