ENERGIJŲ HOROSKOPAI

 

– Šią savaitę truputį atsikvėpsime, įvykiai reikalaus įsiklausymo –

Tai bus įsiklausymo metas. Aplink vykstantys pokyčiai pareikalaus mūsų apsisprendimo, tad pravartu neskubėti, įsiklausyti į save ir savo poreikius, nebe eiti paskui kažką ir rinktis asmeninį savo kelią.

 

Jei tik bėgsime nuo savęs, giliau ir stipriau patirsime vidinius konfliktus. Jeigu vis dar kažko vengiame, nenorime žinoti, stumiame nuo savęs tolyn ne spręsdami, o tiesiog bėgdami nuo sprendimo,- jausime įtampas, pyksime ir agresija bus nukreipta į save.

Vis dėlto nurimus ir apsisprendus, mus pasiekiančios energijos stiprins ryžtą ir viltį, kad gausime tai ko norime, kas mums svarbu ir reikalinga. 

 

Šios savaitės energijos gali stiprinti iliuzijas, – daug ką matysime per „rožinius akinius“ ar dar kitų spalvų akinius. Dalykai, apie kuriuos seniau tik paslapčia svajojome, atrodys lengviau pasiekiami, atsakomybė mažesnė, reikalavimai keliami tam, kad gautume, ko norime – įveikiami. Daugelyje sričių įsižiebs viltis ir tikėjimas, tad šitaip nusiteikę, veiksime laisviau, svarbu nepasiduoti minios energijoms ir pasitikėti savimi.

 

Mus pasiekiančios energijos ypač intensyviai skatins gręžtis prie įvairių Dvasinių dalykų. Tai Sielos ir Dvasios skleidimosi laikas, kurio turėtume nestabdyti, jausdami savyje poreikį, domėjimąsi ar smalsumą. Labiau trauks gamta, suprasime, kad tai didelė atsvara mūsų kūnui ir dvasiai. Gamta mus stiprina ir neišduoda, kaip tie, paskui ką iki šiol bėgiojome iš paskos.

 

Tai metas, kurį galime sėkmingai išnaudoti bet kokių atšalusių, išsisėmusių ar mūsų netenkinančių asmeninių santykių atnaujinimui, atgaivinimui ir papildymui. Pasvarstykime, ko norėtume, apie ką svajojame, ko slapta tikimės ir pasiūlykime tai savo partneriui.

Ši savaitė truputėlį palankesnė vyrams, jie sugebės labiau atsiriboti nuo praeities ir žengti į bet kokią naują pradžią be nuoskaudų ar nemalonių patirčių.

 

aut. Eglė Gleščinskienė
www.kosmoenergetika.lt

Nori ugdyti intuiciją? Pranašauti su Taro kortomis?

NUOTOLINIAI TARO KURSAI