ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

Ramiai prasidėjusi savaitė netruks užgriūti permainomis. Pirmąją savaitės pusę  pasistenkime užbaigti pradėtus darbus ar tebesitęsiančius reikalus. Vėliau teks priimti sprendimus, kurių neis atidėti. 

 

Tai pabaigos ir pradžios energijų sandūra, virsmas – šį pereinamąjį etapą tapsime emociškai dirglesni, sunkiau sukalbami, antrąją savaitės pusę patirsime daugiau streso, kuris, daugeliu atveju, bus mūsų pačių laiku neišmoktų gyvenimo pamokų rezultatas, – “vidinis vaikas” nevengs parodyti iki šiol neužgijusių žaizdų.

Jeigu per daug skubėsime ir elgsimės neatsakingai, galime patirti finansinius nuostolius, didesnes, nenumatytas išlaidas, traumas, avarijas, gedimus.

Aplinkos energijos mus po truputį budins veiksmui,  –  turėjome pakankamai laiko apmąstymams ir suvokimui, kokie dalykai mums svarbiausi, ko pirmiausia turėtume imtis, o ko atsisakyti ir leisti pasitraukti iš mūsų gyvenimo. Jeigu prieštarausime patys sau ir toliau apsimetinėsime, rinkdamiesi tai ką reikia rinktis, o ne tai, ko nori visa mūsų esybė, patirsime sudėtingesnes emocines būsenas, jausime išsekimą, nusivylimą ir jėgų trūkumą. Gali dažniau kamuoti nemiga, persekioti įvairios negatyvios vizijos, sapnai ir košmarai.

 

Turėtume ypač atkreipti dėmesį į savo emocines būsenas ir jausmus. Svarbiausias dalykas šiame pokyčių laike bus apsaugoti save nuo streso, nuo destruktyvios žalojančios permainų bangos, stengiantis prisitaikyti prie to, ko jau nebeįmanoma pakeisti ir priimti naujoves. Mokysimės gyventi be melo sau, o tai pasirodys ne taip jau lengva. 

Vis dėlto tai laikas, kuomet rinksimės tolesnio kelio kryptį ir tai padės padaryti nuojauta arba “širdies šauksmas”. Kiekvienas svarbesnis sprendimas, prieš jį priimant, turėtų būti intuityviai patikrintas, lyg klaustumėte savęs, “ką aš jaučiu tai rinkdamasis?”, “ką man tai atneš?”. Intuityviai lengviau pajusime teisingus ir mums tinkamus subtilius pasirinkimo aspektus, o patikėję savo “vidiniu vedliu” arba intuicija, artėsime link tikrojo savo kelio.

 

aut. Eglė Gleščinskienė                                                      www.kosmoenergetika.lt

BAZINIS THETAHEALING® KURSAS