ENERGIJŲ KALENDORIUS

 

Šią savaitę mus pasiekiančios energijos neš plėtros, lėto, kone stabilaus augimo tendencijas. Tačiau šis augimas bus per daug ramus, per daug statiškas, lyg upė, kurioje truks tėkmės, srovės  ir inercijos. Judėsime pirmyn savo darbuose, po truputį augs mūsų galimybės, pasitikėjimas ir noras pasiekti užsibrėžtus rezultatus, tačiau dinamikos nebuvimas daug kam trukdys. Neįprastas, gerokai prislopęs greitis vargins aktyvius, pripratusius skubiai viską atlikti asmenis. Skubotumas, per didelė iniciatyva ir pastangos greitai gauti norimus rezultatus šią savaitę dažnai bus kliuvinys, trukdantis stumtis pirmyn. Teks arba priimti aplinkybių diktuojamą tempą, arba sustoti ir laukti kol turėsime laisvą kelio atkarpą įsibėgėjimui iki sau įprasto darbų ir veiklos tempo.

Vis dėl to ši savaitė mums dovanos ir dar vieną, kiek neįprastą, aspektą bet kokioje mūsų veiklos sferoje. Tai netikėtumas arba paslaptis, slypinti už bet kokio darbo, asmens, santykių, veiklos.. Štai dabar tos paslaptys, dažniausiai pačiu netikėčiausiu ir netinkamiausiu metu kils į paviršių. Bus atskleista tai, ką geriau norėtumėme nutylėti, kas įneš trukdžius į įprastą darbo, kūrybos ar bendravimo procesą.

Santykiuose prireiks atvirumo, teks atskleisti savo „slepiamas kortas“, ketinimus, prisipažinti dėl nuklydimų, prisiimti atsakomybę už netinkamus poelgius, melą ar ketinimus. Ten kur tvyros atvirumas, nuoširdumas ir pasitikėjimas, jausmai gali gerokai sustiprėti. Asmeninis bendravimas neš ypatingas patirtis, turėsime galimybę auginti  puoselėjamus jausmus ir meilę, kurią dabar galėsime pažinti jau visai iš kitokios pusės. Tai bus lyg tikros meilės dovana, kurią gaus tie, kas bus pasiruošę priimti kitą asmenį lyg save. Realizuosis meilės svajonės ir lūkesčiai, bet koks žingsnis į šią erdvę bus atsakingesnis, reikšmingesnis ir kiekvienam svarbesnis.

Panašu, kad šią savaitę didesnį krūvį patirs kiekvieno iš mūsų endokrininė sistema, taip pat greičiau ir lengviau plis bet kokie virusiniai ar bakteriniai užkratai, dažniau organizmo atsakas į stresą, teršalus, netinkančią aplinką bus įvairios alergijos, išaugęs odos jautrumas buityje naudojamoms medžiagoms, kosmetikai ir net lytėjimui. Įprastai žmogaus organizme gyvenančios bakterijos ir mikroorganizmai gali „padidinti savo gretas“ ir tai bus atsakas į pasikeitusias aplinkos energijas.

Raminančiai veiks balta spalva, ji padės harmonizuoti emocijas, nusiraminti, atsitokėti nuo akimirkos jausmų.

 
aut. Eglė Gleščinskienė
Psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos Magistrė
https://kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________