ENERGIJŲ KALENDORIUS

 

Šią savaitę gali atrodyti kad vieni su kitais kalbame ir bendraujame skirtingomis kalbomis, esame kitame lygmenyje. Išties tai mūsų pačių informacijos priėmimo ir analizavimo sistema filtruos ir koreguos mus pasiekiančią informaciją, tad daug ką ir patys atmesime, neteisingai interpretuosime, derinsime prie savo patyrimų, maišysime su emocijomis.

Šios savaitės nesusikalbėjimas gali stabdyti svarbius procesus, darbus, atitolinti ar visiškai atmesti numatytus sandorius. Pasistenkime neforsuoti darbų, laikinai palikime stringančius procesus, neprovokuokime kitų, susijusių su mūsų reikalais, asmenų konfliktams. Susikalbėjimo dažnai truks, tad stengiantis išsaugoti darbo, verslo ar partnerystės santykius geriau delskime, nei tiesmukiškai eikime prie reikalo.

Šis metas labai tiks įvairioms Dvasinio išsivalymo praktikoms, meditacijoms, susikaupimui ir savarankiškam darbui su mus varginančiomis emocijomis ir jausmais.

Galime sulaukti nemalonių, kategoriškų sprendimų darbe- viršininko bausmės, priekaištų ar sankcijų. Dažniau kils įvairūs nesutarimai su vadovaujančiais darbuotojais, nepagrįsti reikalavimai ar kaltinimai kels audras ir priešpriešą, konfliktai bus slopinami greitai, kategoriškai, dažnai abiems pusėms patiriant nuostolius. Pastebėjus, kad kyla nemaloni situacija, ją reikėtų kuo greičiau užglaistyti, sprendimus, veiksmus ir pokalbius atidėti vėlesniam, labiau tinkamam laikui. Tik pasiryžus pačiam blogiausiam scenarijui, nebijant prarasti darbo vietą bei pajamas, galima bus įrodinėti savo nuomonę, požiūrį, ieškoti kaltų ar savaip suprantamos teisybės.

Mus pasiekiančios energijos, lyg savo vagą turinti upė, saugiai neš kantriuosius, besistengiančius viską geriau ir giliau suvokti, pripažįstančius savo klaidas, pasirengusius keisti ir transformuoti save, o ne supantį pasaulį asmenis. Aplinkiniai, net mums gerai pažįstami draugai ir žmonės, kuriais iki šiol pasitikėjome parodys kitą savo gyvenimo pusę. Neteiskime, nekoneveikime kitų už mums per drąsias idėjas, kitokį požiūrį ar pasirinkimus, kurių niekada nedarytume. Mūsų pasirinkimus daugelis bus linkę kritikuoti, argumentus paneigs, entuziazmą- slopins. Tad pačius svarbiausias dalykus pasilikime sau, nesidalinkime svajonėmis, kad jos nebūtų sutryptos, sergėkime veiklos ar projektų idėjas tinkamesniam laikui..

 

Labai laukiame jūsų atsiliepimų, pasidalinkite savo patyrimais, parašykite mums, kiek ši informacija jums aktuali, ar padeda geriau orientuotis ir lengviau rasti sprendimus… Rašykite mums el.paštu  kosmoenergetika@gmail.com

 
 
aut. Eglė Gleščinskienė
Psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos Magistrė
https://kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________