ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

Vienokia ar kitokia forma patirsime savo priklausomybę nuo materialaus pasaulio, nuo jame srūvančios pinigų energijos, žmonių, galinčių už mus spręsti ko reikia, ką galime daryti, kur privalome būti. Mūsų viršininkai, darbdaviai, autoritetingi asmenys rodys savo valią ir jų veikiami būsime verčiami elgtis ir veikti priešingai savo Dvasinėms nuostatoms.

 

Mus supančios energijos ypač stipriai veiks žemutiniame, grubiame materialiame plane.

Išryškės mūsų slepiamos priklausomybės, jusime stiprų norą vėl daryti tai, ko stengiamės atsisakyti, nuo ko bandome išsilaisvinti, ką savyje neigiame. Nederėtų šią savaitę pasirašinėti finansinių įsipareigojimų, skolintis pinigų, pasirašyti kitokio pobūdžio įpareigojančias sutartis.

 

Tai bus mūsų savanoriškas sandėris, kad sutinkame būti priklausomi; šie sandėriai vėliau atneš mums daugiau vargo ir žalos, kol juos užbaigsime, išspręsime ir nuo jų išsilaisvinsime.

 

Energijos reikšis ir plėsis fiziologiniame plane, intensyvesni ir sunkiau valdomi bus mūsų instinktai. Dažniau savo elgesiu būsime panašūs į gyvulius, reikalaujančius ir besistengiančius patenkinti kažkokius savo poreikius, nei į Dvasingus, jautrius, gebančius suvokti ir suvaldyti savo troškimus asmenis. Jausmai, emocijos, aistros pastūmės elgtis brutaliau, grubiau, nepaisyti kitų žmonių erdvės, norų bei nepritarimo.

 

Giliau, net patiems mums iki galo to nesuvokiant ir nejaučiant, būsime valdomi savo vidinių baimių, reikšis priklausomybė nuo anksčiau patirtų būsenų ir emocijų,- sprendimus dažnai lems ne sąmoningas protas, o mūsų nenuspėjama pasąmonė, pilna įvairiapusės sukauptos patirties, apie kurią net galime nežinoti. Sunkiau bus kontroliuojama seksualinė energija, galime patirti stiprią trauką, norą, poreikį būti su kažkuo,- tokių norų realizavimas gali atgaivinti su panašiomis situacijomis susijusią patirtį, košmarus ir įvairias blogybes. Galiojantys suvaržymai kurs sunkiai įveikiamas kliūtis, tad neišsipildę norai, nepatenkinti instinktai klajos mūsų viduje, trikdydami ramybę ir versdami ieškoti kaltų. Sunkiau bus matyti, suvokti ir įvertinti visumą, orientuosimės ir koncentruosimės tik ties kažkokiu mums svarbiu objektu, vedami savo jausmų bei emocijų, instinktų ir patirties. 

 

Rinkimės fizinį darbą ar sportą, pajudėkime kiek tik mums leidžia aplinkybės ir esami ribojimai. Nukreipkime savo dėmesį į išorę, pasistenkime pamatyti daugiau nei vien savo akiratį ir savo norus ar nepatenkintus lūkesčius. Kitaip, susikaupusi destruktyvi energija sprogdins mus iš vidaus, sunkiai miegosime, jausime nepasitenkinimą, pyktį arba nuo visko pavargę – apatiją iki šiol rūpėjusiems dalykams ir reikalams.

 

 

aut. Eglė Gleščinskienė                                          https://kosmoenergetika.lt/

SEMINARAS INTERNETU – KARTU SU MEILE…

 

Kilus klausimams teirautis kosmoenergetika@gmail.com